DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.4 TL

YOLLARI iNCELEDiLER

1 yıl önce
326 kez görüntülendi

YOLLARI iNCELEDiLER
Reklam

Giresun Valisi Enver Ünlü, Espiye’de sel tahribatına uğrayan grup yolunda devam eden çalışmaları yerinde inceledi.Ünlü, 22 Ağustos’ta Espiye ilçelerinde sel tahribatına uğrayan yolların bakım/onarım, tahkimat duvarı, menfez çalışmaları ile yapımı büyük ölçüde tamamlanan Gürağaç köprüsü hakkında yerinde incelemelerde bulunarak, İlçe Kaymakamı Taner Tengir ve Belediye Başkanı Mustafa Karadere’den çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Vali Ünlü, incelemeler esnasında Güzelyurt köyünde 2007’de şehit olan Er Barış Ayaz’ın annesi Emine Ayaz’ı ziyaret ettik, hayır duasını aldı.Giresun Valisi Enver Ünlü, Şehidimizin ailesi ile bir süre sohbet etti.
‘‘Vatanımızın birlik ve bütünlüğü uğruna canını feda eden kahraman şehitlerimizin devletimizin ve milletimizin en kıymetli emanetleri olduğunu belirten Vali Enver Ünlü, “Şehitlerimiz en kıymetli değerlerimizdir. Onların anneleri, babaları, eşleri, çocukları bize emanettir. Aziz şehitlerimizin ailelerine devletimizin tüm kapıları daima açıktır’’ dedi.
Vali Ünlü ’nün incelemelerine, Espiye ilçe Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere,Genel Sekreter Selçuk Aslan,İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan, Emniyet Müdürü V. Birkan Erdem ile Özel İdare Müdürü Mürsel Mert katıldı.(AHMET TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık