YENİ PTT ŞUBESİ AÇILDI
![YENİ PTT ŞUBESİ AÇILDI](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/themes/safir-webportal/timthumb.php?src=http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2018/05/PTT-ŞUBE-ESPİYE.png&w=392&h=250)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/asdasd.png)
PTT Genel Müdürlüğü hedefleri doğrultusunda her 20 dk’da bir PTT sloganıyla Giresun PTT Başmüdürlüğü olarak, Espiye ve Bulancak ilçelerinde iki yeni PTT şubesi açıldı.Espiye’de Merkez Mh. Pirinç Sk. No:4/B adresinde Andoz adı ile yeni PTT Şubesi hizmet vermeye başlamıştır. Yeni hizmete açılan Andoz PTT Şubesinde; Posta, Banka ve Kargo Lojistik gibi tüm PTT hizmetleri eksiksiz olarak sunulacak ve aynı zamanda 7/24 çalışan PTT Matiklerle de hizmet verilecektir.Şubelerin Çalışma saatleri 08.30-12.30 – 13.30-17.00 saatleri arasında olacaktır.Tüm vatandaşlara hayırlı olsun.(Yeliz KABAGÖZ)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/yoremm.gif)
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.