DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

VEDA YEMEĞİNDE BULUŞTULAR

8 ay önce
286 kez görüntülendi

VEDA YEMEĞİNDE BULUŞTULAR
Reklam

Espiye belediyesi tarafından Sakarya – Sapanca ilçe Müftülüğü görevine tayin olan Espiye İlçe Müftüsü Yavuz Koçak’a Espiye belediyesi ve din görevlileri ve tarafından veda yemeği düzenlendi.
Espiye İlçe Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, İlçe Jandarma Komutanı Barış Doğan, Cumhuriyet Savcısı Tuğba Ergin Bayram, Emniyet Müdürü Birkan Erden, İl Müftüsü Ramazan Topcan, il Müftü Yardımcısı Murat Mutlu, İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Abdioğlu, Muhtarlar Birliği Başkanı Turgut Çelik, Daire Amirleri, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Bodur ve Nazım Önal, Belediye Meclis Üyeleri ve Müftülük çalışanlarının katılımlarıyla İlçe Müftüsü Yavuz Koçak’a veda programı yapıldı.
Veda yemeğinde İl Müftüsü Ramazan Topcan, Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve ilçe Kaymakamı Taner Tengir birer konuşma yaparak, Müftü Yavuz Koçak’a Espiye ‘ye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.
Veda yemeğine katılanlara, yemeği düzenleyen belediyeye teşekkür eden ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, 5 yıl içerisinde Espiye’ ye imkanlar dahilinde güzel hizmetler yaptığını belirterek, Espiyelilerin sevgisini her zaman kalbinde taşıyacağını ifade etti.
Müftü Koçak, Veda yemeği düzenleyerek beni en güzel bir şekilde uğurlama lütfunda bulunan başta Espiye Kaymamı Sayın Taner Tengir’e, Sayın belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye, Giresun il Müftüsü Ramazan Topacan’a, il müftü yardımcısı Murat Mutlu’ya, veda programına katılarak bizleri onure eden çok kıymetli daire amirlerime, meslektaşlarıma, davetlilere şükranlarımı arz eder, ayrı ayrı her birine kalbi duygularımla selam ve saygılarımı sunar, kendilerine dareyin saadeti niyaz ederim “şeklinde konuştu. (FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık