DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

VATANDAŞLARLA BiR ARAYA GELDiLER

1 yıl önce
183 kez görüntülendi

VATANDAŞLARLA BiR ARAYA GELDiLER
Reklam

Espiye ilçe Kaymakamı Taner TENGİR, Espiye Belediye Başkanı Mustafa KARADERE ve İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet ABDİOĞLU ile birlikte afet sonrası iyileştirme çalışmalarının devam ettiği Gelevera grup yolu ile Ericek, Güzelyurt ve Aydınlar köylerini ziyaret ederek bir dizi incelmelerde bulundular.
Ziyarette, Giresun’dan gelen AFAD ekibiyle Ericek köyünde selden zarar gören vatandaşların istek ve taleplerini dinlediler. Güzelyurt köyünde, sel felaketinde zarar gören Güzelyurt Cami inşaatında incelemelerde bulunuldu. Aydınlar köyünü ziyaret ederek, Aydınlar köyü muhtarı ve köy sakinleri ile sohbet ettiler. Espiye’yi Güce’ye bağlayan ve sel felaketinde yıkılan köprünün yeni inşaatını yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgiler aldılar.
Ziyaret sonrası ilçe Kaymakamı Taner Tengir ve Belediye Başkanı Mustafa Karadere “İlçemizin Ericek, Güzelyurt ve Aydınlar köylerini ziyaret ederek,Afetten etkilenen vatandaşlarımıza yapılacak konutlar hakkında görüştük,vatandaşlarımız ile hasbihal ettik.Çocukları sevindirdik, kovid tedbirleri ve vatandaşlarımızın aşılanması ile ilgili de bilgilendirmeler yaptıklarını ifade ettiler.
Kaymakam Tengir ve başkan Karadere, misafirperverliklerinden dolayı köy halkına teşekkür ettiler. (Fikret Bıyık)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık