DOLAR: 16.4 TL
EURO: 17.5 TL

VALi’DEN GAZETEMiZE PLAKET

3 yıl önce
409 kez görüntülendi

VALi’DEN GAZETEMiZE PLAKET
Reklam

Giresun Lezzetleri Şenliği’nin geniş kitlelere duyurulması için yazılı ve görsel medya üzerinden, etkinliğin tanıtımını yapan medya kuruluşlarına Vali Harun Sarıfakıoğulları tarafından birer teşekkür plaketi verildi.
Giresun Merkez Gemiler Çekeği Mahallesi, Yalı Mevkiinde şenlik alanının yer aldığı Botanik Bahçe’de gerçekleştirilen plaket töreninde bir konuşma yapan Vali Sarıfakıoğulları “Yazılı basınımıza, görsel basınımıza ve sosyal medya üzerinden şenliğin tanıtımına katkı sunan tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ederim”dedi.

Aslında onlar gönüllü olarak bir haftadır her gün ara vermeden bu şenliğin duyurulması konusunda bizim gözümüz oldular. Aslında Giresun’un gözü ve kulağı oldular. Onlara her zaman olduğu gibi çok teşekkür ediyorum ve onları çok sevdiğimi ifade etmek istiyorum” diyerek Giresun Lezzetleri Şenliği’nin geniş kitlelere duyurulması ve tanıtımı için yazılı ve görsel duyurularla katkı sağlayan medya kuruluşları ile etkinlik haberlerinin kamuoyuna aktarılmasını sağlayan basın mensuplarına teşekkür etti.
Plaket törenine katılan; Ordu Altaş Televizyon Rd. Yayıncılık Ticaret A.Ş., Mavikaradeniz Radyo ve TV A.Ş., Renkli Kalem Medya, Giresun Ekspres Gazetesi, Giresun Gündem Gazetesi, Giresun Öncü Gazetesi, Gazete Savaş Gazetesi, Yenigiresun Gazetesi, Yıldız Haber Gazetesi, Yöremiz Gazetesi, Karadeniz Postası Gazetesi ve Dereli’nin Sesi Gazetesi’nin temsilcilerine plaketlerini Vali Sarıfakıoğulları takdim etti. Giresun Lezzetleri Şenliği’nin ilk günü medya kuruluşlarına verilen plaket töreni ile sona erdi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık