DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

VALi VE VEKiLLER BELEDiYE’Yi ZiYARET ETTi

4 yıl önce
636 kez görüntülendi

VALi VE VEKiLLER BELEDiYE’Yi ZiYARET ETTi
Reklam

Espiye ilçemizde Boncukcu mahallesi camii temel atma törenine katılmak üzere ilçeye gelenAk Parti Milletvekilleri ve Vali Sarıfakıoğulları, temel atma töreni öncesi Belediyeyi ziyaret ederek, Başkan Mustafa Karadere ile bir süre sohbet etti.
AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk, ve Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları Espiye ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.
AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk ve Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’yi makamında ziyaret ederek, belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.
İlçede devam eden yatırımlar ve projeleri hakkında bilgi alan Milletvekilleri ve Vali Sarıfakıoğulları, Başkan Karadere’ye çalışmalarında başarılar dilediler.
Ziyarete Ak Parti milletvekilleri Cemal Öztürk, Av.Kadir Aydın ve Av.Sabri Öztürk,Espiye Kaymakam Vekili Yağlıdere Kaymakamı Hasan Uğuz,Espiye ilçe Emniye müdürü Ali Osman Hal,İl müftü vekili Murat Mutlu ve Espiye ilçe müftü vekili Mehmet Emre de katıldılar.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Belediye Başkanı Mustafa Karadere ,AK Parti Giresun Milletvekilleri ve Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’na teşekkür etti.(YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık