DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.5 TL

TANITIM GÜNLER İLGİ GÖRDÜ

3 yıl önce
2.786 kez görüntülendi

TANITIM GÜNLER İLGİ GÖRDÜ
Reklam

İstanbul Yenikapı’da düzenlenen 12. Giresun Tanıtım Günlerinde Espiye Belediyesi yerini aldı.

Belediye Başkanı Mustafa Karadere , “Her yıl olduğu gibi bu yıl da Espiye Belediyesi olarak İstanbul Yenikapı’da düzenlenen 12. Giresun Tanıtım Günlerinde yerimizi aldık.Geçen yılki stant düzenlememizle en fazla ilgiyi çeken Espiye  standı, bu yıl da yine benzer bir temayla Giresun Günlerinin en fazla ilgi çeken stantlarından biri oldu” ifadelerini kullandı.

Yenikapı’daki organizasyonda Espiye’yi en iyi şekilde tanıttıklarını ifade eden Belediye Başkanı Karadere, 12. Giresun Günleri’ne adeta damga vuran Espiye Standına katkıda bulunan tüm hemşerilerine sonsuz teşekkürlerini sunarak, standın düzenlenmesinde ve sergilenmesinde üstlerine düşen görevi layıkıyla yerine getiren ekibi kutlayıp,İstanbul’da yaşayan gurbetçiler başta olmak üzere tüm hemşerilere ve standı ziyaret eden herkese teşekkürlerini iletti.
4 gün süreyle Espiye rüzgarının estiği 12. Giresun Günleri’nde açılan Espiye Stantı, yerli ve yabancı ziyaretlerin ilgi odağı olurken;bu durum en çok Belediye Başkanı Karadere’yi mutlu etti.(YGHS)

 

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık