DOLAR: 18.5 TL
EURO: 18.1 TL

SOĞUKPINAR’DA MUHTEŞEM MEZUNiYET

4 yıl önce
510 kez görüntülendi

SOĞUKPINAR’DA MUHTEŞEM MEZUNiYET
Reklam

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılında kurulan Soğukpınar Şehit Özgün ÖZDEMİR Ortaokulu müdürlüğünün organize ettiği ilk mezuniyet töreni Okul bahçesinde yapıldı.

Törene Soğukpınar Belediye Başkanı Özcan ÖZDEMİR, AK parti Espiye İlçe Başkanı Ali KÜÇÜKAYDIN, Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÖZTÜRK, AK Parti İlçe Teşkilatı ,AK Parti Soğukpınar Belde Teşkilatı, Kurum müdürleri ile Soğukpınar halkı katıldı.
Program Okul öğrencilerinden Ömer Faruk SARIKAYA’ nın Kuranı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından okul korosunun seslendirdiği ilahilerle devam etti.
Okul kurucu Müdürü İsmail Çelik teşekkür konuşması yaptı. Programın devamında okulu birincilikle bitiren Hamide EYİCE’ye Soğukpınar Belediye Başkanı Özcan ÖZDEMİR tarafından diploması ve ödülü verildi.
Programın sonunda Okul Öğrencilerinin yıl boyu yapmış oldukları çalışmaların ve Soğukpınar Şehit Özgün ÖZDEMİR ortaokulunun yürüttüğü ÖTÜKEN proje sergisi açılışı yapıldı. Sergiyi gezen protokol ve katılımcılar öğrencilerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alırken çalışmalardan memnuniyetlerini belirttiler. Program yapılan ikramla son buldu.
Soğukpınar Şehit Özgün ÖZDEMİR İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü olarak Bu güne kadar bizden Yardımlarını esirgemeyen Belediye Başkanı Özcan Özdemir’e, proje çalışmalarımızda ve Okulumuzun diğer sosyal Etkinliklerinde maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen İş adamlarından Gebze Gazetesinin Sahibi Yunus KAHRAMAN’a ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.(MEHMET YILMAZ)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık