DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

SOĞUKPINAR’DA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

4 yıl önce
522 kez görüntülendi

SOĞUKPINAR’DA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Reklam

Soğukpınar Belediyesi’nde mahalle yollarında parke döşeme, asfaltlama, İstinat duvarı yapma ve yeni yol açma çalışması tüm hızıyla sürüyor.
Espiye ilçesine bağlı Soğukpınar Belde Belediyesi’nin mahalle yollarında parke döşeme, sıcak asfaltlama, İstinat duvarı yapma ve yeni yol açma çalışması yaptığı bildirildi.
Belediye Başkanı Özcan Özdemir, yaptığı açıklamada, beldenin Merkez Mahallesi, Atatürk caddesi asfalt çalışması ve Merkez Camii ve Dikmen Mahalle Camiinde cevre düzenlemesi ile İstinat duvarı yapıldığını söyledi.
Baharın gelmesiyle geçen yıl yarım kalan çalışmalara yeniden başladıklarını vurgulayan Özdemir, şunları kaydetti: “Geçen yıl diğer mahallelerde bu tür çalışma yapmıştık. Bu yıl da beldenin Merkez Mahallesi, Atatürk caddesi asfalt çalışması ve Merkez Camii ve Dikmene mahallesi camiinde cevre düzenlemesi ile İstinat duvarı yapıldığını, Beldenin en verimli alanı olan bu bölgenin sıcak asfalta kavuşması ekonomik açıdan da vatandaşlarımızın yüzünü güldürecek. Belediyemiz bu yöndeki çalışmalarını imkanlar dahilinde sürdürecek. Yapıcı olmanın ve kalıcı hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz”(F.BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık