DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

SOĞUKPINAR DA ŞEHiTLERE MEVLiT

3 yıl önce
405 kez görüntülendi

SOĞUKPINAR DA ŞEHiTLERE MEVLiT
Reklam

Espiye Soğukpınar Belde Belediyesi, Hakkari’nin Çukurca ilçesi Kavuşak Seriberi Üst Bölgesi’nde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Murat Şahin ile yurdumuzun çeşitli illerindeki terör saldırılarında şehit düşen güvenlik güçlerinin aziz ruhlarına bağışlanmak üzere Mevlid-i Şerif düzenledi.

Soğukpınar Belde Belediyesi bahçesinde düzenlenen Kur’an-ı Kerim ziyafeti ve Mevlid-i Şerif programına Soğukpınar Belde Başkanı Mustafa Eyice, İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, belediye meclis üyeleri mahalle ve köy muhtarları, din görevlileri ile vatandaşlar katıldı.
Espiye ilçe Müftülüğü Soğukpınar beldesi din görevlilerinin okuduğu Kur’an Tilaveti ve ilahinin ardından ilçe Müftüsü Yavuz Koçak okunan Kuranı kerimin duasını yaptı. Programa katılan vatandaşlar, mevlidin sonunda okunan dualara hep birlikte ‘âmin’ dediler. Mevlit programına katılanlara belediye tarafından yemek ikram edildi.
Belde halkını birlik ve beraberlik duygusuna çağrı yapan Soğukpınar Belde Başkanı Mustafa Eyice, Birlik, beraberlik, kardeşlik ve şehide saygı mevlit programına katılan Espiye ilçe müftüsü Yavuz Koçak’a, din görevlilerine, belde merkez ve mahalle muhtarlarına ve vatandaşlara teşekkür etti.(F.BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık