DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

SOĞUKPINAR DA DEVİR TESLİM TÖRENİ

3 yıl önce
429 kez görüntülendi

SOĞUKPINAR DA  DEVİR TESLİM TÖRENİ
Reklam

31 Mart 2019 Pazar günü yapılmış olan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri Sonucunda oluşan yeni yönetim için devir teslim töreni düzenlendi. Belediye hizmet binasında yapılan devir teslim töreninde eski Başkan Özcan Özdemir, görevi yeni seçilmiş olan Başkan Mustafa EYİCE’ ye devretti.

Belediye Meclis üyeleri ve birçok vatandaşın katılmış olduğu devir töreninde konuşan Özdemir;10 yıllık süre zarfında ayrım yapmadan hizmet yapmaya çalıştıklarını belirterek katılımcılardan ve yeni yönetimden helallik istedi.
Daha sonra söz alan Belediye Başkanı Mustafa EYİCE; “ 10 yıl boyunca belediye başkanlığı yapmış olan Özcan ÖZDEMİR ve yönetimine teşekkür ederek, Beldemize hizmet etmiş olan Belediye başkanlarımızın desteğini almaya çalışacağız” dedi. Programın sonunda Belde Merkez Camii İmam Hatibi Kasım AY’ın yaptığı duanın ardından ikramlarla sona erdi.
Belediyede daha önce görev almış ve yeni seçilmiş meclis üyeleriyle toplantı yapıldı. Belediye Başkanı ve Meclis üyelerinin isimleri ise şu şekilde belirlendi.
Belediye Başkanı Mustafa EYİCE,Kontenjan Kadem SARIKAYA, Hayrettin KÜMBÜL, Salih KÜMBÜL, Yakup SARIKAYA, İbrahim YILMAZ, Mustafa YILMAZ, İbrahim EYİCE, Baykal GEÇAL, İzzet KARAMAN’ dan oluştu. (Fikret BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık