DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.4 TL

‘ŞEYTANA LANET’ SAHNELENDi

3 yıl önce
791 kez görüntülendi

‘ŞEYTANA LANET’ SAHNELENDi
Reklam

Espiye Eğitim Kültür ve Sanat Derneğinin Düzenlediği,Trabzon Sanat Tiyatrosu tarafından ‘Şeytanın Laneti’ adlı oyunu, Espiye Anadolu İmam Hatip Salonunda sahnelendi.

Çok kültürlülüğe ilgi gösteren, saygı duyan, bunu ilke edinen ve bu alanda birçok oyun sahneye koyan Trabzon Sanat Tiyatrosu, bu yıl farklı dünyanın karakterleri ile tiyatro severleri tanıştırdı. Kimine göre entel tartışması, kimine göre insanın sorgulanması şeklinde algılanabilecek bir oyun olan ‘Şeytanın Laneti’ içimizdeki şeytanları yok etmemiz gerektiğini anlatıyor.
Tufan Minnulin’in yazdığı ve Necati Zengin’in yönettiği oyunun sonunda, Espiye Eğitim Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Tolga Kocaman oyunun yönetmeni Necati Zengin’e plaket takdim etti. Sanatın toplumdaki öneminden bahseden Tolga Kocaman “Toplum yaşantısındaki ince çizgilerin farkına varırsak sevgi dolu mutlu bir dünya kurarız” dedi.Organize ettiğimiz sanatsal etkinlikler ile Espiye’de adını duyurmayı başarıp takdir kazanan,Espiye Eğitim,kültür ve Sanat Derneğimizin faaliyetleri devam edecek” ifadelerini kullandı.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık