DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

ŞENLİKOĞLU’NDAN İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

4 yıl önce
607 kez görüntülendi

ŞENLİKOĞLU’NDAN İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET
Reklam

AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Espiye Ak Parti ilçe teşkilatını ziyaret etti.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Küçükaydın ve partililer tarafından karşılanan İl Başkanı Şenlikoğlu ve beraberindekiler, AK Parti Espiye İlçe Başkanlığı’nda İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Belediye Başkanı Mustafa Karadere’nin de katılımıyla teşkilat binasında bir değerlendirme toplantısı düzenleyen Şenlikoğlu, gelecek seçimlerin önemine değinerek İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu ile yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.
Başkan Şenlikoğlu burada yaptığı açıklamada, 2019 yılında Mahalli İdareler, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri yapılacak ve Türkiye’nin yeni bir döneme gireceğini söyledi.
Teşkilat olarak ilk günkü aşkla çalışmalarına devam ettiklerini vurgulayan Başkan Şenlikoğlu, ” Türkiye Cumhuriyeti, hedeflerine ulaşana dek, millet olarak bize durmak yok. Çalışacağız ve üreteceğiz. Güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Seçimler yaklaşıyor, seçimlerde tüm gücümüzü sahaya yansıtmak için şimdiden çalışmalar yapmalıyız,”Çalışmalarımızda daha çok insanlarımıza ulaşarak gönüllerini almalıyız diye sözlerini tamamladı.
Ak Parti ilçe başkanı Ali Küçükaydın İl başkanı Aytekin Şenlikğlu’na ve ekibine parti çalışmaları ile ilgili bilgiler vererek ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.
Başkan Şenlikoğlu’nun Espiye ziyaretine, AK Parti İl Genel Meclis Başkanı Mürşit Gürel, AK Parti İl Teşkilat Başkanı Nail İpek, İl Başkan Yardımcısı, İbrahim Usta, Emrullah Çakırmelikoğlu ve partililer katıldı.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık