DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

ŞEHiT YAKINLARINA VE iHTiYAÇ SAHiPLERiNE ÜCRETSiZ EKMEK

1 yıl önce
344 kez görüntülendi

ŞEHiT YAKINLARINA VE iHTiYAÇ SAHiPLERiNE ÜCRETSiZ EKMEK
Reklam

Yağlıdere ilçesinde şehit yakınları, kimsesiz ve ihtiyaç sahiplerine ekmek ücretsiz verileceği bildirildi.
Amerika’da yaşayan Gökhan Kahveci’nin öncülük ettiği “Giresun İnsani yardımlaşma ve kalkınma hareketinin(GİYİK) başlatmış olduğu Yağlıdere’de Şehit yakınları, kimsesiz ve yoksullara ücretsiz ekmek kampanyası başladı. Yağlıdere’de bulunan toplam 8 tane fırında şehit yakınları, kimsesiz ve yoksullara ücretsiz ekmek verileceği belirtildi.
Kampanyaya hakkında bilgi veren Aydın Yanbul, Amerika’da yaşayan Gökhan Kahveci örnek olacak bir çalışmaya imza attı. Yağlıdere’debaşlattığı kampanya ile şehit ailelerine ve gazilere, kimsesiz ve ihtiyaç sahiplerine ücretsiz ekmek vermeye başladı. Yağlıdere halkı her zaman devletinin ve milletinin yanında olmuştur.
Amerika’da yaşayan Yağlıdereli Gökhan Kahveci’nin öncülük ettiği “Giresun İnsani yardımlaşma ve kalkınma hareketinin(GİYİK) başlatmış olduğu Yağlıdere’de Şehit yakınları, kimsesiz ve yoksullara ücretsiz ekmek kampanyası başlattıklarını belirterek, Yağlıdere’de bulunan toplam 8 tane fırında şehit yakınları, kimsesiz ve yoksullara ücretsiz ekmek verilecek. 10 aile’ yede gıda yardımı yatıklarını, Yağlıdereli hayırseverleri ve iş adamlarını bu kampanyaya destek vermelerini istiyoruz. Katkılarda bulunan tüm hayırseverlerden Allah razı olsun” dedi.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık