DOLAR: 18.0 TL
EURO: 18.3 TL

ŞEHİT CENGİZ SARIBAŞ MTA LİSESİ KROS’DA MADALYALARI TOPLADI

4 yıl önce
742 kez görüntülendi

ŞEHİT CENGİZ SARIBAŞ MTA LİSESİ KROS’DA MADALYALARI TOPLADI
Reklam

Espiye Şehit Cengiz SARIBAŞ MTALisesi Giresun’da yapılan Kros müsabakalarına yine damgasını vurdu.

Geçen yıl da il birincisi olan okul aynı başarıyı geliştirerek tekrarladı.
Giresun’da yapılan yarışmada Genç Erkekler A 5000 metre kategorisinde; Olcay AKKAYA İl birincisi,Hikmet KARAN İl İkincisi,Serkan KURT İl Üçüncüsü,Umut ELMALI İl Dördüncüsü olarak madalya kürsüsüne ambargo koymuşlardır.
Ayrıca Genç Erkekler A 5000 metre yarışlarında takım halinde il birincisi olan okul bölge yarışlarında ilimizi temsil etmeye hak kazandı.
Aynı müsabakaların Genç Erkekler B 5000 metre kategorisinde öğrencilerinden Veysel CAMCI İl ikincisi, Uygar AKGÜN İl üçüncüsü olmuş, Genç Erkekler B takımımız da takım halinde il üçüncüsü olmuştur.
Şehit Cengiz SARIBAŞ MTA Lisesi Genç Kızlar B 3000 metre yarışlarında ferdi olarak temsil eden Ümran ELMALI İl birincisi olarak okulu ve Giresun’u bölge yarışlarında temsil etmeye hak kazanmıştır.
Son iki yıldır kros yarışlarında il birinciliğine ambargo koyan Espiye Şehit Cengiz SARIBAŞ MTA Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Ata ATAKUL hedeflerinin bölgeden de sıyrılarak Türkiye finallerine gitmek olduğunu, hiçbir başarının tesadüf olmadığını, bugünlere gelmek için yağmur çamur demeden çalışarak geldiklerini söyledi.
Okul Müdürü Alptekin GÜLER dereceye giren öğrencileri ve bu başarıda büyük pay sahibi olan Beden Eğitimi Öğretmeni Ata ATAKUL’a teşekkür etti. (FİKRET BIYIK )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık