DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

ŞEHiDiN EViNE TüRK BAYRAĞI

1 yıl önce
268 kez görüntülendi

ŞEHiDiN EViNE TüRK BAYRAĞI
Reklam

Espiye İlçe Jandarma Komutanlığınca, Mehmet- Melahat Tahmaz’ın Espiye/Güven Yaylası’ndaki evinin kapısına Türk Bayrağı dikildi.
Espiye İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yaylalarda icra edilen devriye faaliyetinde şehit evindeki bayrağın eksik olduğunu gören jandarmalar kolları sıvadı. 30.08.1992 tarihinde Hakkari Şemdinli İlçesinde çıkan çatışmada şehit düşen Hüseyin Tahmaz’ın annesinin Güven Yaylasında bulunan evinin kapısına gönder dikip, şanlı Türk Bayrağını astı.
Espiye İlçe Jandarma Komutanlığı yetkilileri, “Aziz milletimiz, sizlerin değerli hizmetlerinizi daima minnetle anacaktır.
Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyoruz” dediler.
Şehit Hüseyin Tahmaz’ın annesi Melahat Tahmaz ise, Espiye İlçe Jandarma Komutanlığı personeli yayladaki evimizin kapısına Türk bayrağı dikti. Jandarmalar ve Güvenlik Korucuları yaylada bizlere bir ton da odun getirdi. Her zaman ihtiyacımız olduğu zaman bizlere yardımcı oluyorlar. Allah devletimizden razı olsun. Her zaman yanımızda olan Giresun İl Jandarma Komutanına, Espiye İlçe Jandarma Komutanımıza, bayrağın dikilmesinde emeği geçen jandarma personellerine, köy korucuları Zühtü Mustafa Buruş ve Barış Taşdemir’e teşekkür ediyorum” dedi.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık