DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.4 TL

ŞAHiN, MERKEZ MAHALLESi MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

3 yıl önce
374 kez görüntülendi

ŞAHiN, MERKEZ MAHALLESi MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Reklam

Yerel seçimlerde Merkez mahallesi Muhtarlığı için aday olduğunu açıklayan Erol Şahin, gazetemizi ziyaret ederek, muhtar adaylığı ile ilgili bilgi verdi. 7/24 ulaşılabilen bir muhtar olarak Merkez Mahallesi’ne hizmet edeceğini ifade eden Erol Şahin, “Mahallemizin tüm sorunlarıyla ilgili çözümler üretip, sadece devletin dediğiyle kalmayan, projeler üreten bir muhtar olacağım.” dedi.
Erol Şahin yaptığı açıklamada, “Mahallemizde bir yenilik isteyen mahalle sakinlerinin vermiş olduğu destekle, Merkez Mahalle Muhtarlığına adaylığımı açıklıyorum” dedi.

Şahin , ailesi, çevresi ve yakın dostlarıyla yaptığı istişareler sonucunda muhtar adayı olmaya karar verdiğini aktardı.Tüm mahalle sakinleriyle yakın bir istişare içinde olacağını belirten Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Erol Şahin; “Amacım mahalle halkımın sosyal ihtiyaçlarını tespit eden ilgilenen ve diğer idari kurumlara ileten en iyi en hızlı şekilde temsil eden daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 ulaşılan mahallemizin ve vatandaşlarımızın tüm sorunlarıyla en iyi şekilde yerinde ve zamanında ilgilenen, sadece devletin yap dediğiyle yetinmeyen yeni düşünceler yeni projeler üreten ve uygulamaya geçirmek için gerekli girişimleri etkili biçimde yapan, mahalle sakinlerimizin acı tatlı sevinçli hüzünlü anlarında her zaman yanlarında olan esnafımızla işçimizle memurumuzla büyüğümle küçüğümle yaşlısıyla genciyle sürekli diyalog içinde olan bir muhtar olmak.
Çıktığım bu yolda tüm mahalle halkımızın desteklerini bekliyorum.Muhtar adayı olan veya olacak bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık