DOLAR: 18.0 TL
EURO: 18.3 TL

PERSONELLERİYLE BULUŞTU

3 yıl önce
327 kez görüntülendi

PERSONELLERİYLE BULUŞTU
Reklam

Belediye başkanı Mustafa Karadere,Espiye Belediyesi’nde görevli tüm personelleri ile Grand Karadere Düğün Salonu’nda bir araya gelerek yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Belediyelerin halkın yerel ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak üzere görev yaptığını, kent yaşamının hemen her safhasında mutlaka belediye olduğunu ifade eden Başkan Karadere, “Belediyecilik kişinin doğumla ölüm arasında her zaman, her an bir şekilde ilişkili olduğu bir sosyal hizmetler zinciridir. Belediye de halkın bu hizmetleri en geniş şekilde alabilmek maksadıyla demokratik usullerle göreve getirdiği bir yerel yönetim birimidir” dedi.

Espiye Belediyesi’nde görevli personel, müdüründen memuruna, temizlik görevlisinden güvenlik görevlisine kadar Grand Karadere Düğün Salonu’nda bir araya geldi.
Başkan Karadere Espiye’nin gelişmesi, daha güzel günlere ulaşması için çeşitli birimlerde farklı görevleri olan Espiye Belediyesi personeli ile yapılan programla kaynaşma ve dayanışma havasında belediye hizmet ve projelerini anlattı.
Her ne kadar büyük işlere ve başarılara imza atılmış olsa da Espiye’nin daha hak ettiği noktaya henüz gelmediğini ifade eden Karadere şunları kaydetti: “Espiye Belediyesi olarak pek çok ilki başarmış olsak da daha yapacak çok işimiz var. Şu anda hala istediğimiz noktada değiliz.Espiye’de imza atacak çok projemiz, başaracağımız daha çok işimiz var ” dedi.
Başarıyı elde etmek için çok çalışmak gerektiğini ve her personelin işini severek ve gönülden yapması gerektiğini ifade den Başkan Karadere, “ Güzel sonuçlar almak için herkes kendi işini iyi yapmalı. Herkes kendi işini en iyi bir şeklide yaparsa başarı gelir ” açıklamasında bulundu.
Karadere, kendisinin de belediye başkanı olarak görevini en iyi şekilde yerine getirmekle sorumlu olduğunu belirtti.
Belediye olarak biten ve yapımı devam eden projelerle planlanan çalışmalar hakkında personelle istişare yapan Başkan Mustafa Karadere, tüm personele teşekkür etti.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık