DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

ÖZTÜRK “KARADERE GÖREVİNİN BAŞINDADIR”

4 yıl önce
555 kez görüntülendi

ÖZTÜRK “KARADERE GÖREVİNİN BAŞINDADIR”
Reklam

Ak Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk 6. Olağan Kongresi sonrasında Espiye AK Parti Teşkilatını ziyaret ederek yeni seçilen başkan Ali Küçükaydın ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda İlçe Başkanı Ali Küçükaydın “Yenilenen yönetimle eskisinden çok daha özverili çalışarak partimizi 2019 seçimlerine en iyi şekilde hazırlayacağız.  2019 yılı teşkilatımız için tarihi bir yıl olacaktır. Diyen Küçükaydın. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çizdiği hedefler doğrultusunda, 2019 yılında yapılacak 3 seçimden alnımızın akıyla çıkacağız inşallah. Ben bu enerji ve hırsı yeni seçilen yönetim kurulu arkadaşlarımızda görüyorum“ dedi.

Ak Parti Espiye İlçe Başkanı Ali Küçükaydın yaptığı konuşmada Ak partili gibi görünenlere de tepki göstererek hiçbir zaman Ak Parti dava şuuruna sahip olmayan bu grup ve isimlerin partiye hizmet etmek için değil aksine zarar vermek bir araya gelmiş kesimler olduğunu söyledi.Küçükaydın .şunları kaydetti:
“Tamamen şahsi hırs ve menfaatperest düşüncelerle hareket eden ve bu düşüncelerine taraftar bulmaya çalışan zavallılara asla prim vermeyeceğiz. Çünkü Ak Parti bir dava partisidir. Kendilerini Ak Partili gibi göstererek, gerek sosyal medya aracılığıyla, gerekse medyayı kullanarak partimizin kurumsal kimliğine zarar veren kimse bu davanın neferi olamaz. Partimiz içinde nifak çıkması için uğraşanlar, hiçbir zaman bunu başaramadılar ve başaramayacaklardır. Bu kesimler bizim nasıl bir dava ahlakına sahibi olduğumuzu hiçbir zaman anlamadılar, anlamayacaklar. Bizim davamızda sinsilik yoktur, arkadaşının kuyusunu kazmak yoktur. Bundan önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de bu tür enformasyonları organize edenler ve nifak için pusuda yatanları sevindirmeyeceğiz dedi.”
Milletvekili Cemal Öztürk ise yeni yönetimi tek tek tebrik ederek tanışma fırsatını bularak Espiye teşkilatının Giresun’un en çalışkan teşkilatlarından biri olduğunu ve yeni yönetimle beraber daha iyi olacağını belirten Öztürk Son günlerde Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere hakkında çıkan asılsız söylentilerle ilgili olarak da bunların kesinlikle doğru olmadığını, siz böyle söylentilere inanmayın “meyve veren ağaç taşlanır” diyerek tamamen safsatadan ibaret olduğunu söyledi. Bu söylentilere ilgili sorulara “ it ürür kervan yürür” cevabını veren Öztürk Sayın Karadere’nin bölgenin en başarılı belediye başkanlarından biri olduğunu vurgulayarak Genel Merkeze ve TBMM’ye en çok gelen, Espiye’nin menfaatleri için gece gündüz demeden çalışan çok değerli bir baş kan olduğunu belirtti Öztürk. “Son dönemlerde ilginç ve enteresan olaylara şahit olmaktayız. Espiye Belediye Başkanımız Mustafa Karadere sosyal medyada başlatılan, ardından sokak enformasyonu olarak devam ettirilen, bazı yerel basının içine dahil edildiği bir yıpratma, bir itibarsızlaştırma organizasyonu ile karşı karşıyadır. Karaderenin görevinden istifa ettirileceğine yönelik iddia ve iftiralar asla gerçeği yansıtmamaktadır. siyasi ikbal peşinde olan kesimlerin organize ettiği bilinen bu yanlış enformasyon geçmiş dönemlerde olduğu gibi mağlup ve yenik düşmeye mahkumdur” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık