DOLAR: TL
EURO: TL

ÖZ’DEN ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET

4 yıl önce
645 kez görüntülendi

ÖZ’DEN ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Müjdat Öz ve yönetim kurulu ekibinden Muammer Künbül, Mustafa Mete Yılmaz Mustafa Bilgi Espiye ülkü ocaklarını ziyarette bulundu. İl Başkanı Müjdat Öz ve yönetimini Ülkü Ocakları Espiye ilçe başkanı Engin Usta ve MHP Espiye ilçe başkan yardımcısı Nuri Atabay karşıladı.
Teşkilat mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği MHP İl başkanı Müjdat Öz duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İl Başkanı Müjdat Öz, ‘’Espiye Ülkü Ocağının yapmış olduğu üstün çalışmalarını dikkatle takip ediyoruz. Ülkü Ocakları Espiye ilçe teşkilatı teşkilatlarımızın arasında parlayan yıldız konumunda.Engin Usta başkanım teşkilatı ile birlikte üstün gayret ve başarılı çalışmalar gösterdi. Başta Başkanımız Engin Usta ve Espiye Ülkü ocağı mensubu genç kardeşlerimizi çalışmalarında göstermiş oldukları fedakârlıklarından dolayı hepsinin alnından öperek takdir ve tebrik ediyorum’’dedi.
Espiye Ülkü Ocağı başkanı Engin Usta konuşmasında,’’Teşkilatımıza gelerek bizleri onurlandıran ve bizlere her zaman destek vererek yanımızda olduğunu belirten MHP il başkanı Müjdat Öz’e yapmış olduğu ziyaretten ve vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum’’dedi.(Taner Karaman)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık