DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.4 TL

ÖZDEMİR,“BARAJ MAÇINDA ATATÜRK STADINDA OLALIM”

4 yıl önce
610 kez görüntülendi

ÖZDEMİR,“BARAJ MAÇINDA ATATÜRK STADINDA OLALIM”
Reklam

ÖZDEMİR “SÖZÜMÜZÜ TUTTUK” 2017 – 2018 SÜPER AMATÖR LİG ŞAMPİYONU ESPİYESPOR OLDU.“BARAJ MAÇINDA ATATÜRK STADINDA OLALIM”.

1957 Espiyespor Kulübü Başkan Emin Özdemir; “Espiyespor yönetimi olarak, Sözümüzü Tuttuk 2017 – 2018 Süper Amatör Lig Şampiyonu Espiyespor Oldu” dedi.
Özdemir,” İyi bir ekip oluşturduk. Karakterli oyuncu gurubu teknik ekip ve İyi bir yönetici kadrosuyla bu başarıyı yakaladık. Bu sene camiamızın 60.yılında şampiyonluğumuz ayrı bir değer kattı.Ben ve arkadaşlarım bu sene bu şampiyonlukta çok büyük emek verdik . Gecemizi gündüzümüze kattık, yılmadan mücadele ederek maddi manevi katkıda bulunarak bu başarıyı şehrimize yaşattığımız için gururlu ve onurluyuz. İnşallah 21 Nisan veya 22 Nisan’da yapılaçak olan büyük finalde bölgesel lig baraj maçında Görelespor’la oynayacağız. Baraj maçında tüm ilçe takımımızın armamızın yanında görmek istiyoruz. Hedefimiz bal ligine inşallah çıkmak.
Bu sene Espiyespor ‘ un yılı olacak sözü vermiştik. A takımda Şampiyonluk yaşattık. U 15 de playof oynadık. U17 ‘de Şampiyonluk Mücadelesi veriyoruz. U 19 ‘da Lideriz ve Şampiyonluk mücadelesindeyiz. Şehrimiz için geleceğimizi oluşturacak gençlerimiz için ne gerekiyorsa yapıyoruz.
Artık bu şehrin başarıdan başarıya koşan iyi bir nesil yetiştirme gayesi olan bir takımı var. Bu takıma bu şehrin biraz daha destek olması kanattindeyim.Bizler yaklaşık 200 tane sporcu altyapısına sahip bir takımız bu takımın gerçekten maddi manevi desteğe ihtiyacı var.Bizleri her koşulda maddi manevi destek olan başarımızda emeği olan başta belediye başkanımız Mustafa Karadere’ye sponsorluklarıyla destek veren firma ve esnaflarımıza teşekkürü bir borç biliriz “ şeklinde konuştu.(FİKRET BIYIK )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık