DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

ORUÇBEY MAHALLESi DERNEĞiNDEN GAZETEMiZE ZiYARET

4 yıl önce
389 kez görüntülendi

ORUÇBEY MAHALLESi DERNEĞiNDEN GAZETEMiZE ZiYARET
Reklam

Yağlıdere  Oruçbey Mahallesi Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yöremiz Gazetesi’ni ziyaret etti.

Gebze’de faaliyetlerine devam eden Yağlıdere  Oruçbey Mahallesi Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu başkanı Selami  Ede, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kırlak,Gazi Çayan ve Yağlıdere Oruçbey  Mahallesi Muhtarı Mehmet Bıyık,Gazetemiz Yağlıdere Muhabiri Fatih Aytekin Özdemir Yöremiz Gazetesi’ni ziyaret ettiler.

Gazetemiz İmtiyaz sahibi Ziya Gökçe ile görüşen Dernek başkanı Selami Ede ve Mahalle Muhtarı Mehmet Bıyık, 8 yıldır yayın hayatına devam eden Yöremiz Gazetesini özellikle takip ettiklerini söylediler.
Yağlıdere Oruçbey Mahallesi Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Selami Ede,“Yerel Basın Gurbet ile sıla arasında köprü vazifesi yapıyor.Basın Bizlerin gözü kulağı,her şeyimiz. Bölgemizin haberlerini Gazetemizin İnternet sayfalarından takip ediyoruz.Gazetemiz ilçemizin tanıtımına büyük katkıda bulunmaktadır. Gazeteciler, toplumu aydınlatmakta büyük ve aktif rol oynamaktadırlar. Bunun sorumluluğu ve bilincinde hareket edildiği zaman ortaya çok güzel işler çıkıyor. İlçede olan biten her şeyi vatandaşlara duyuruyor ve bilgilendiriyor. Bu da toplum yararına en büyük hizmetlerden bir tanesidir. Gazetecilerin, görevlerini yerine getirirken, fedakârca çalıştıklarının bilincindeyiz.Yöremiz Gazetesi’ne yayın hayatında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Yöremiz Gazetesi İmtiyaz sahibi Ziya Gökçe, Yağlıdere Oruçbey Mahallesi Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu başkanı Selami Ede’ye, dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kırlak’a,Gazi Çayan’a ve Yağlıdere Oruçbey Mahallesi Muhtarı Mehmet Bıyık’a ,Gazetemiz Yağlıdere Muhabiri Aytekin Fatih Özdemir’e teşekkür etti.
(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık