DOLAR: 16.4 TL
EURO: 17.5 TL

ÖNAL,PROJELERİNİ AÇIKLADI

3 yıl önce
3.892 kez görüntülendi

ÖNAL,PROJELERİNİ AÇIKLADI
Reklam

İYİ Parti Espiye Belediye Başkan adayı İBRAHİM ÖNAL,” Karadere Kanunun Çatlağı,Yaptı Espiye’yi Vurguncular Otlağı, Bu Milletin Hakkını Yiyenlerden Hesap Sorulacak” dedi.

İYİ Parti Espiye Belediye Başkan adayı İBRAHİM ÖNAL’IN Proje Tanıtım ve esnaf buluşmasında vatandaşın ilgisi büyük oldu. Grand Karadere salonunu dolduran Önal hayranları salona sığmadı.Göreve geldiği zaman yapacak oldukları projelerini açıklayan Önal,”AK Partili Karadere kardeşler 15 sene Espiye ilçesini yönettiler.Bu süre içerisinde gözle görülür,elle tutulur hizmet yapmadılar.

5 yıl önce sizlere bu kürsüden suyu babamın parasıyla getireceğim diyenler belediyenin parsıyla dahi verdikleri bu sözü yerine getiremediler.
Belediyeyi ve AK Parti ‘yi yönetenlerin hanımları,çocukları,yeğenleri işte çalışıyor.15 senedir Espiye’yi yönetenler hizmet yerine ,tehdit yaptılar,birlik ve beraberliği ,kardeşliği yok ettiler.Tek başına iktidardasın ilçeye kaç tane park yaptınız.Espiye’de bu güne kadar hiç bir belediye başkanı tutuklanıp cezaevine gitmedi.15 yıldır görevdesiniz, hizmet yaptın,neden hala bu insanlardan kapı kapı dolaşarak tehditle oy istiyorsun” dedi.
Projeleri ve ekip arkadaşları ile birlikte yola çıktıklarını ifade eden Önal,İlçede iki düğün salonu bulunduğunu 24 bin nüfusa bu salonların yeterli gelmediğini ,belediyenin sosyal ve kültürel faaliyetlerine hız vereceğini, düğün salonu yapılacağını , yıllardır kadınlarımız açık havada karda kış da , soğukta açık alanda köy ürünlerini satıyor.Yıllardır bu soruna çare olmadılar. Bizler bu sorunu en kısa zamanda hayata geçirip içerisinde tuvaleti olan Kadınlar Pazarını yapacağız..Sanayi esnafımızın ihtiyaçlarını karşılayacak Mescit ve şadırvan yapacağız. Sanayi bölgemize kamyoncularımıza ve tırcılarımıza tahsis edeceğimiz bir alan oluşturacaklarını,Gelevera deresine peyzaj çalışmaları yapılıp ,gezi alanları çocuk oyun alanı oluşturacaklarını söyledi.
15 Yılda parkı olmayan bir Espiye’yle karşı karşıya bırakıldıklarını kaydeden Önal.Viyadük karşısından Esentepe park alanına kadar 58 dönüm bir dolgu alanı var,burayı belediye imkanları ile dolgu malzemeleriyle doldurup bir iskele ve park alanları oluşturacağız.Sahipsiz Andoz kalesini geçmişte restore ettiğimiz gibi tekrar restore edip virane halinden kurtaracağız.Belediye özel idare binasını satın aldı bunun rakamsal değeri 4.2 milyon lira.birde bunun bankadan alınan faizi bunlarla ilçeye her türlü hizmet yapılırdı.İnsanlarımızın sevgiye saygıya hasret kalmış, insanlarımız benimle fotoğraf çektirmeye bile korkuyorlar.Ben kutuplaştıran, değil birleştiren başkan olacağım. 1 Nisan sabahı bahar geleceğini, Espiye’de yaşayan insanlarımızı bağrına basacağını, hiç bir ayrım yapmayacağını ,ayrıştıran , küstüren değil, kucaklayan bir başkan olacağını, belediye kapılarının herkese ayni mesafede açık olacağız.Espiye’de 15 yıldır süren haksızlığa,adaletsizliğe,adam kayırmacılığına sizlerin desteği ile dur diyeceğiz.Karadere Kanunun Çatlağı,Yaptı Espiye’yi Vurguncular Otlağı, Bu Milletin Hakkını Yiyenlerden hesap sormadan Espiye Düzelmez “şeklinde konuştu.
Yerel seçimler öncesi çalışmalarını aralıksız yoğun bir tempoda sürdüren İYİ Parti Belediye Başkan adayı İBRAHİM ÖNAL Kontenjan adayları Şükrü Kömürcü -İbrahim Burak Güven ,Belediye meclis üyeleri Mehmet Dursun , Ersin Bahadır , Turgut Usta , Şaban Yılmaz , İsmail Güven, Mustafa Uzun , Adnan Şahan, Mehmet Akıllı , Ahmet Türkmen , Sercan Bekci , Hacı Ahmet Dutal , Çağatay Cebeci ,Çağlar Akay ve İl genel meçlis üyeleri İmdat Mürsel Önal,Emin Şahin ,Mehmet Elevli salonda halkın kendilerine gösterdikleri ilgiden oldukça memnun kaldılar.
Geceye İYİ Parti Gik üyesi Ünzile Yüksel, il başkanı Ahmet Memiş, CHP il başkanı Fikri Bilge ve İYİ parti merkez ilçe başkanı Abdulkadir Eroğlu ile çok sayıda vatandaşlar katıldılar. (YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık