DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

OKUMA BAYRAMI ETKiNLiĞi YAPILDI

3 ay önce
228 kez görüntülendi

OKUMA BAYRAMI ETKiNLiĞi YAPILDI
Reklam

Espiye ilçesine bağlı Şehit Hüseyin Tahmaz İlkokulu 1-D Sınıf öğretmeni Haluk Dündar tarafından Okuma Bayramı etkinliği yapıldı.
Kutlama törenine Okul Müdürü İsmail Çelik, okul idarecileri, öğretmenleri, öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı.Espiye Şehit Murat Şahin Anadolu İmam Hatip Lisesi düzenlenen etkinlikte birinci sınıf öğrencileri okuma-yazma öğrenimini tamamlamanın sevinciyle okuma bayramı yaptı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Okuma Bayramı’nda birinci sınıf öğrencileri yıl boyunca öğrendikleri okuma yazma becerisini sergiledi. Öğrenciler, etkinlikte, öğretmenleri Haluk Dündar öncülüğünde hazırladıkları şiir ve müzikli oyun gösterilerini sundu.
Okul Müdürü İsmail Çelik, Bugün güzel bir gün. Evlatlarımızın olması, yaşaması, büyümesi o anlamda eğitim hayatına katılması da çok önemli. Bugün evlatlarımızın eğitim-öğretime başlangıcında, okuma-yazmayı öğrenmenin en temel günü. Anne babalar olarak sizleri, çocuklarımızı kutluyorum” dedi.
Etkinlik sonunda Okuma Bayramı etkinliğinin düzenlenmesinde emeği geçen öğrencilere ve öğretmenleri Haluk Dündar a teşekkür etti.(A.TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık