DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

“OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI”

1 ay önce
184 kez görüntülendi

“OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI”
Reklam

Espiye ilçesinde 2022-2023 Eğitimde Öğretim yılı “Okul Güvenliği Toplantısı” yapıldı.
İlçe Kaymakamı Taner TENGİR başkanlığında yapılan toplantıya,Belediye Başkanı Mustafa KARADERE,ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramus Baştuğ, Emniyet Müdürü Özer Barış Tosun, Jandarma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan,Şoförler Odası başkanı Salih Demiröz,daire amirleri, okul müdürleri ile okul aile birliği başkanları katıldı.Yunus Emre Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıda İlçe Kaymakamı Taner TENGİR ile belediye Başkan KARADERE, birer konuşma yaptılar.
Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen ilçe Kaymakamı Taner TENGİR ,“2022-2023 eğitim öğretim yılı öncesinde ilgili daire amirlerimizin katılımı ile okul güvenliği ve okullarımızda huzur konulu toplantımızı gerçekleştirdik. Yeni eğitim öğretim yılında gerekli tüm tedbirlerimizi aldık. 2022-23 eğitim-öğretim yılının şimdiden öğretmen, öğrenci ve velilerimize,İlçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Öğretmen ve öğrencilere yeni yılda başarılar temenni eden Belediye Başkanı Mustafa KARADERE’de “Devletimizin ve ailelerinin en kıymetlileri evlatlarımızın ilmen, zihnen ve bedenen en güzel şekilde yetiştirebilmek için alınan tedbirleri konuştuk.Yeni eğitim- öğretim yılının sağlıklı ve başarılı geçmesini diliyorum.” dedi.(H.Gökçe)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık