DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

ÖĞRENCİLERİN SİNEMA KEYFİ

6 ay önce
261 kez görüntülendi

ÖĞRENCİLERİN SİNEMA KEYFİ
Reklam

Espiye Şehit Murat Şahin Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri,TRT ortak yapımı “Bir Düş Gördüm” adlı sinema filmini okulda izlediler.
65 Uluslararası festivale katılıp 19’undan ödülle dönerek ülkemizin gururu olan , 6 Mayıs itibariyle ülkemizin dört bir yanında gösterime girmeye başlayan , TRT ortak yapımı “Bir Düş Gördüm” adlı sinema filminin telif hakkını Espiye Şehit Murat Şahin Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin aldığı bildirildi.
Şehit Murat Şahin Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Şeref Başoğlu, Film Giresun’da, sadece okulumuzun çok amaçlı salonunda sinemaseverler ile buluştu. 10 yaş ve üzeri izleyici kitlesine hitap eden iki seans filmi ilk olarak bu ün okulda öğrencilerle ve velileriyle birlikte izlediklerini ,filimin ardından ilçede öğrenci ve velilere sahneleneceğini söyledi.
Başaoğlu,Ayrıca bu güzel filmin senarist-yönetmeni sayın Murat Çeri Mayıs ayı sonunda okulda öğrencilerle söyleşi yapacağını ve davetliler eşliğinde filmin Espiye galasını yapacağını,filmin tüm sinemaseverlere hayırlı olmasını diledi. Öğrenciler ise, okulda ik kez filim izlediklerini belirterek,okul yetkililerine teşekkür ettiler.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık