DOLAR: TL
EURO: TL

ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİ

5 yıl önce
438 kez görüntülendi

ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİ
Reklam

2016-2017 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi sona erdi. Espiye’de 5 bin 800 öğrenci 425 öğretmen, 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı’nın sona ermesi ile birlikte tatile girdi.

Espiye Şehit Hüseyin Tahmaz  İlkokulun da karne töreni düzenlendi.   Törene Belediye Başkanı Mustafa Karadere, ilçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk,Okul Müdürü İsmail Çelik,öğretmenler ile veliler katıldılar.

Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk öğrencilere karnelerini dağıtarak yaz  tatili hakkında öğrenci ve velilere tavsiyelerde bulundular.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk ,Öğrencilerimizin karneleri hayırlı olsun, tebrik ediyoruz. 3 aylık dönemde çocuklarımızın anne babalarıyla ve kardeşleriyle, oyunlar oynamalarını ve iyi vakitler geçirmelerini ve bol bol dinlenmelerini tavsiye ediyorum. Bütün öğrencilerimize iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum” dedi.

Öğrencilerin Karne Sevincine ortak olan  ve Öğrencilere ve Öğretmenlere iyi tatiller dileyen  Belediye Başkanı Mustafa Karadere “Geleceğimiz olan çocuklarımız bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldi.Yaz l tatilinin aileler için, çocuklarıyla zaman geçirmek adına iyi bir fırsat olduğunu anlatarak, “Birlikte tatil yapmak, yakında gezilecek, görülmesi gereken yerleri ziyaret etmek herkese iyi gelecektir. Kitapçıları dolaşın, kendi istediği kitaplar üzerinden uzlaşarak kitaplar alın ve evde birlikte okuyun. Ayrıca okul zamanı pek zaman bulunamayan sinema, gösteri, tiyatro gibi etkinliklere gitmekte iyi bir seçenektir” şeklinde konuştu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık