DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

ÖĞRENCİLERDEN MÜFTÜ KOÇAK’A ZİYARET

4 yıl önce
650 kez görüntülendi

ÖĞRENCİLERDEN MÜFTÜ KOÇAK’A ZİYARET
Reklam

Camiler ve Din görevlileri haftası dolayısıyla Espiye 75.yıl Çok programlı Anadolu Lisesi’nde eğitim ve öğretim gören öğrenciler, Espiye ilçe müftüsü Yavuz Koçak’ı makamında ziyaret etti.

Espiye 75.yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Deniz Aldemir , Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Sezai Şahan ile bir grup öğrenci, Camiler ve Din görevlileri haftası nedeniyle ilçe müftüsü Yavuz Koçak’ı makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette, okul öğrencileri müftü Yavuz Koçak’a çiçek takdim ederek, Camiler ve Din görevlileri haftasının hayırlı ve uğurlu olmasını dilediler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten ilçe müftüsü Yavuz Koçak, Espiye ÇPL Lisesi Müdürü Deniz Aldemir’e, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Sezai Şahan’a ve öğrencilere teşekkür etti.
Espiye ÇPL Lisesi öğrencileri, camiler ve din görevlileri haftası kapsamında Espiye merkez ve Gülburnu Köyü Kıran mahalle camisi’ni ziyaret ettiler. Öğrenciler bir süre cami görevlileri ile sohbet ederek, camiler hakkında bilgiler alarak, cami görevlilerinin camiler ve din görevlileri haftasını tebrik ettiler.
Espiye ÇPL Lisesi Müdürü Deniz Aldemir’ ’’Bu ziyaretler öğrencilerimiz üzerinde olumlu etki bırakıyor. Dinini, diyanetini bilen bir nesil yetiştirmek ana hedefimiz’’ diye konuştu.
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Sezai Şahan ‘da” 75.yıl Espiye çok programlı Anadolu lisesi olarak camiler ve din görevlileri haftası münasebetiyle Espiye merkez camii ve Gülburnu köyü kıran camini ziyaret ettik. Bu ziyarette bizi ve öğrencilerimizi en iyi şekilde ağırlayan karşılayan Gülburnu köyü kıran camii imam hatibi Mustafa Aslan ‘a merkez camiinde öğrencilerimizi bilgilendiren cami müezzini Ahmet Akyüz’e ve emekli imam hatip Genca Küçük’e şahsım ve okulumuz adına sonsuz teşekkür ediyorum. Bize her türlü kolaylığı sağlayan ilçe müftüsü Yavuz Koçak’a ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. (FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık