DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

MUTLU GÜNÜMÜZE ORTAK OLDULAR

2 yıl önce
404 kez görüntülendi

MUTLU GÜNÜMÜZE ORTAK OLDULAR
Reklam

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü nedeniyle Espiye kaymakamı Dede Musa Baştürk, Belediye başkanı Mustafa Karadere, Soğukpınar Belde belediye Başkanı Mustafa Eyice, CHP Espiye ilçe Başkanı Eşref Bodur,yönetim Kurulu üyeleri, BBP Espiye ilçe Başkanı Ömer Anaç, yönetim kurulu üyeleri, CPAL Müdürü Deniz Aldemir,Esentepe Mah.Muhtarı Çetin Dutal-10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Yöremiz Gazetesini ziyaret ederek, Yöremiz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ziya Gökçe ve çalışanları ile görüşerek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladılar.
Mutlu günümüze ortak olan yetkililer ve siyasetçiler,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün hayırlara vesile olmasını dileyerek ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın, toplumsal kalkınmanın ve gelişmenin sağlanmasında oldukça önemli rol aldığını söylediler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Yöremiz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ziya Gökçe, bizleri hatırlayarak ziyaret eden, çiçek gönderen, telefon eden, mesaj gönderen yetkililere, siyasetçilere gazete okurlarına ayrı ayrı teşekkür etti. (YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık