DOLAR: TL
EURO: TL

MURAT ÖNAL CHP’DEN BAŞKANLIĞA ADAY OLDU

5 yıl önce
489 kez görüntülendi

MURAT ÖNAL CHP’DEN BAŞKANLIĞA ADAY OLDU
Reklam

CHP Espiye İlçe Başkan Adayı Murat Önal, “Kimseyi ötekileştirmeden, birleştirici olmak için, partimizi iktidara taşıyacak kadroyu oluşturduk. 8 Aralık’ta gerçekleştirilecek olan kongrede Cumhuriyet Halk Partisi Espiye ilçe Başkanlığı görevine talibim”dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi halkın sesi olduğunu söyleyen Önal, 15 yıldır kadınları toplumdan dışlayan, kötü eğitim, işsizlik politikaları ile gençlerin geleceği ile oynayan demokrasi ve cumhuriyete saldıran Türkiye’yi orta çağ karanlığına sürükleyen bir iktidar bulunduğunu anlatan Murat Önal 8 Aralık’ta gerçekleştireceğimiz demokrasi şölenimizde birlik ve beraberliğimizi hep birlikte sağlamak için yola çıkacağız. Kongrede; delegelerimiz teveccühünü bizden yana kullanırsa Cumhuriyet Halk Partisine, gönül veren tüm mensuplarımız şunu iyi bilsin ki; Bu işin kazananı veya kaybedeni olmayacak. Kimseyi ötekileştirmeden, birleştirici olmak için, partimizi iktidara taşıyacak kadroyu oluşturduk. Dedikodu siyaseti yapmayacağız. Gruplaşmayı kaldırmak istiyoruz. Kapımız diğer aday arkadaşlarımıza sonuna kadar açık. Ben seçimde delegelerimizin sağduyusuna güveniyorum. Önümüzde çok önemli genel seçim, yerel seçim ve cumhurbaşkanlığı seçimi var. İlçemizde halkın sempatisini toplayacak iyi bir kadro olursa özlenen günlere tekrar döneceğiz. Bu nedenle adaylığımızı güçlü bir kadro oluşturarak kurduk’’dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Espiye İlçe Başkan adayı Murat Önal ifadelerine şu şekilde devam etti. ‘’Eğer delegelerin kararı bizden yana olursa, partimizin ne eksiği var ise tüm materyalleri kısa bir zamanda temin ederek partimize kazandıracağız. Kadromuzda halkın her kesiminden insanlar var. Eczacısından mühendisine mimarından esnafına bilişim uzmanından öğretmenine iş kadınından ev hanımına işçisinden emekçisine güçlü bir ekip ile yola çıktık. Yola çıkmış olduğumuz ekibimizle ile birlikte, Cumhuriyet Halk Partisi Espiye ilçe teşkilatının üzerindeki 25 yıllık ölü toprağını kaldıracağız. Bu nedenle 8 Aralık’ta gerçekleştireceğimiz kongremizde Cumhuriyet Halk Partisi Espiye ilçe başkanlığına adayım. Ben ve arkadaşlarım birleştirici olacağız. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda delegelerimizin sağduyusuna güveniyorum. Biz değil demokrasi kazanacak. Espiye kazanacak’’dedi.
BAŞKAN ADAYI ÖNAL CHP’LİLER YEMEKTE BULUŞTU
CHP’den aday olduğu açıklaması yapan Murat Önal, ‘’Partililere vermiş olduğu yemekte kendini tanıttı. Cumhuriyet Halk Partili mensuplara aday olduğunu, Cumhuriyet Halk Partisinin bizlere ihtiyacı olduğunu için aday olduğumuzu sizlere belirtmek isterim’’dedi.(TANER KARAMAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık