DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.4 TL

MUHTARLARLA iSTiŞARE YAPILDI

1 yıl önce
273 kez görüntülendi

MUHTARLARLA iSTiŞARE YAPILDI
Reklam

Kaymakam Tengir ve Başkan Karadere Muhtarlarla sabah kahvaltısında bir araya geldiler.
Espiye’de köy muhtarları toplantısı Kaymakam Taner Tengir,başkanlığında yapıldı.
Koronavirüs tedbirleri gözetilerek yapılan toplantıda başta sel felaketinin ardından yapılan ve yapılması gereken işler, KÖYDES programı, Koronavirüs ile mücadele ve diğer güncel konular hakkındaki konular görüşüldü.
Toplantıda, Muhtarlar Birliği Başkanı Taflancık Köyü Muhtarı Turgut Çelik, İGM Üyeleri Mehmet Abdioğlu, Mürsel Önal, Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve ilçe Kaymakam Taner Tengir birer konuşma yaptılar.
Belediye Başkanı Mustafa Karadere ise, belediye olarak mahalle ve köylere imkanlarımız ölçüsünde hizmet yapmaya çaba gösteriyoruz.
Mahalle ve köy muhtarlarına hizmet konusunda her türlü desteği verdik,vermeye de devam edeceğiz. Belediye muhtarlar iş birliyle ilçemize gereken hizmeti yapalım” dedi.
Kaymakam Tengir, toplantıda yaptığı konuşma da; halkımıza daha iyi hizmet verebilmek, ilçemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını ilk elden dinlemek, köylerimiz sorunları hakkında bilgilendirme yapmak için toplandıklarını belirterek, “Muhtar köyde, mahallede önderlik yapan, iyi şeyler için halkın önünü açan kişidir. Yani devletin temsilcisi ve aynı zamanda halkında temsilcisidir. Bu anlamda muhtarların, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve sıkıntılarının tespitinde önemli rolleri vardır” dedi.
Toplantıda, muhtarların taleplerini dinleyen Kaymakam Tengir,köy muhtarlarının sorularını tek tek cevaplandırdı.
İlçe Kaymakamı Tengir,KHGB yaptığı hizmetlerden dolayı İGM Üyeleri Mehmet Abdioğlu, Mürsel Önal ile Direkbükü Köyü Muhtarı Şakir Kır, ve Hacımahmutlu köyü Muhtarı Fatih Karaman’a teşekkür belgesi verdi.
Çamburnu restaurantta yapılan toplantıya, ilçe Kaymakamı Taner Tengir,Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Jandarma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan, İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Abdioğlu, Hayrettin Öztürk,Mürsel Önal, Özel İdare Müdür Mürsel Mert ile Köy Muhtarları katıldı.(FİKRET BIYIK )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık