DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

MİLLETVEKİLİ SABRİ ÖZTÜRK, ESPİYELİLER İLE BAYRAMLAŞTI

4 yıl önce
593 kez görüntülendi

MİLLETVEKİLİ SABRİ ÖZTÜRK, ESPİYELİLER İLE BAYRAMLAŞTI
Reklam

AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Espiye’de Bayramlaşma Törenine Katıldı.

Sabri Öztürk partisinin Espiye’de düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı.Partisinin ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine Öztürk’ün yanı sıra Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere  İlçe Başkanı Ali Küçükaydın ve partililer katıldı.Öztürk, burada yaptığı konuşmada,”Bu bayramın manevi havasından ayrılmadan 24 Haziran’da yapılacak olan seçimleri gerçekleştirmeyi umut ediyoruz.

İnşallah 24 Haziran akşamı iki bayramı bir arada yaşamış olacağız bu konuda milletimize olan inancımız tamdır. 25 Haziran sabahı sadece Türkiye’de değil bize umudunu bağlayan bir çok coğrafyadaki kardeşlerimizle beraberce çifte bayram yapacağız. Sadece dini ve milli bayramlarda değil, her zaman halkımızla, muhtarlarımızla, teşkilatımızla, partililerimizle el ve gönül birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Espiye’ye ve güzel insanlarına hizmet etmek bizler için büyük onurdur. Bugüne kadar olduğu gibi. Bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve ilçemizi layık olduğu yere birlikte taşıyacağız. Bizden desteklerini esirgemeyen, dualarıyla yolumuzu açan ve gücümüze güç katan tüm Espiyeli hemşerilerime teşekkür ediyor, bayramlarını kutluyorum” diye konuştu.
Partideki bayramlaşma töreninin ardından Öztürk ve beraberindekiler Belediye Başkanı Mustafa Karadere, AK Parti İlçe Başkanı Ali Küçükaydın ve partililer ile birlikte esnafla bayramlaştılar.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık