DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

MHP TEŞKiLATINDA GöREV DAĞILIMI

6 gün önce
57 kez görüntülendi

MHP TEŞKiLATINDA GöREV DAĞILIMI
Reklam

MHP Espiye ilçe Başkanlığı, İlçe Başkanı Mehmet KURT’un mazbatasını almasının ardından bir araya gelerek görev dağılımını gerçekleştirdi.
İlçe Başkanı Mehmet KURT mazbatasını aldıktan sonra yönetimiyle istişare toplantısı gerçekleştirdi.İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıda, yeni yönetimin görev dağılımı yapıldı.Buna göre, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Akgün,İlçe Başkan Yardımcıları Yusuf Tiryaki.Ercan Gedük,İlçe Sekreteri Ali Hikmet Şahan,İlçe Muhasibi Furkan Turan,Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri Fulya Tiryaki, Köy ve Mahallelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri Niyazi Kır,Mehmet Bayrak,Harun Koç,Ercan Gedük,Kadın Çalışma Grubu Faaliyetleri Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri Ebru Yücesan,Tülay Şahan,Ülkü Ocaklarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri Miraç Baladın,Fatih Şahin,Eray Yücesan,Hüseyin Künbül,Basın ve Medya Sorumlusu Furkan Elmas,Basri Karalı,Adem Göçmez,Eğitim Sosyal Kültürel ve sportif Faaliyetlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri Engin Aktaş, Bilal Akbay,Faruk Abdioğlu,Alparslan Baladın,Propaganda ve Halk ilişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Şahin,Çetin Baladın,Servet Baladın,Ertuğrul Çıtlak,Yerel Yönetim İşlerinden Sorumlu Yönetim kurulu Üyeleri Bekir Baladın,Rüstem Abdioğlu,Yakup Güngör olarak belirlendi.
Kurt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Yeni yönetimimiz görev dağılımını gerçekleştirerek çalışmalarına ara vermeden başladı. İnşallah görev süremizce Espiye Halkına en iyi hizmeti vereceğiz. Bizlerden desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyoruz. Gayret bizden Tevfik Allah’tan” dedi.(AHMET TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık