DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

MHP ESPİYE’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

4 yıl önce
348 kez görüntülendi

MHP ESPİYE’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Espiye ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu geniş katılımlı kahvaltı yemeğine, Partinin mensupları katıldı.

Petro Cafe’de düzenlenen program’da Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Akgün kısa bir konuşma yaptı. Akgün,’’ MHP Espiye ilçe başkanlığı olarak yeni yönetim kurulumuzun halkımızın partimize teveccühü gösteren yeni üyelerimizi il başkanlığımıza takdimi ve birlik beraberliğimizi dosta düşmana gösterip milliyetçi Espiye yolunda emin adımlarla ilerlediğimizin nişanesi ve başlangıç adımı olacak kahvaltı programı düzenledik.

Programımıza katılımlarıyla bizleri onurlandıran başta MHP İl başkanımız Müjdat Öz ve yönetimine, Ülkü ocakları Giresun İl başkanımız Sebahattin Gündüz, MHP İl Kadın kolları başkanımız Zuhal İmamoğlu ve yönetimine, MHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Uğur Yiğit ve yönetimine, Ülkü Ocakları Espiye İlçe başkanı Engin Usta’ya ve tüm mensuplarımıza teşkilatım adına teşekkürlerimi sunuyor, Birlik ve Beraberliğin daim olmasını temenni ediyorum’’ifadelerini kullandı.
TARİH DAVASINA İHANET ETMEYENLERİ ALTIN HARFLER İLE YAZACAK
MHP İl Başkanı Müjdat Öz, ‘’Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül vermiş değerli dava arkadaşlarım bugün burada Espiye ilçe teşkilatımızın düzenlemiş olduğu kahvaltı programında buluşmuş bulunmaktayız. Bu vesileyle öncelikle hepinize hoş geldiniz diyorum. Değerli arkadaşlarım 1 Kasım sürecinden bu yana çok sıkıntılar çektik. Bu sıkıntılara göğüs gererek dik durduk. 1 Kasım sürecinden bu yana partimizden gidenler oldu. Ancak Milliyetçi Hareket Partisinde her zaman gidenler değil, Dik duranlar kazandı. Gidenlere de gelenlere de kapımız her zaman açıktır. Dün hata yapanlar artık yoklar. Dün ülkü devleri vardı. Her yerde onların sözleri geçerdi. Artık yoklar. Davamıza en iyi şekilde hizmet edecek olanlar sizlersiniz. Ne mutlu sizlere ki buradasınız. Bu duygu ve düşünceler ile birlikte bugün burada bizleri buluşturan, İl yönetiminde bulunan Espiyeli kardeşimiz Muammer Künbül’e Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanı Mustafa Akgün’e Teşkilattan sorumlu başkan yardımcısı Nuri Atabay ve MHP Espiye İlçe yönetimine teşekkür ediyorum.Tarih davasına ihanet etmeyenleri altın harfler ile yazacak’’ dedi.(Taner Karaman)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık