DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

MHP ESPİYE 13. KONGRE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

1 yıl önce
2.596 kez görüntülendi

MHP ESPİYE 13. KONGRE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Reklam

Mevcut Başkan Mustafa Akgün güven tazeledi.
MHP Espiye ilçe kongresi partililerin katılımıyla dün gerçekleştirildi.Baladın düğün salonunda gerçekleşen kongreye partililerin ilgisi yoğundu koronavirüs önlemlerinin alındığı kongreye MHP il başkanı Ertuğrul Gazi Konal, Merkez ilçe başkanı Denizhan Usta ,il yönetimi, Espiye belediye başkanı Mustafa Karadere,Ak parti ilçe başkanı Ali Küçükaydın, Soğukpınar belde belediyesi başkanı Mustafa Künbül ve ilçe teşkilat mensupları katıldı.
Açılış konuşması yapıldı,İstiklal marşı okundu.Divan heyeti seçiminden sonra mali ve idari ibranın ardından oy kullanımına geçildi.
Mevcut Başkan Mustafa Akgün 288 delegenin 75 oyunu alarak güven tazeledi.
Tekrar göreve seçilen Mustafa Akgün,muhabirimiz Ahmet Turan’a açıklamalarda bulundu.
Akgün,”Espiye ilçe teşkilatımızın 13’üncü kongresini gerçekleştirmiş bulunuyoruz.İstiklal için birlik ve dirlik için çıkmış olduğumuz bu yolda kazanan Türkiye olacak.İlçe kongremize teşrif eden etmeyen tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.2023 vizyonu güçlü Türkiye yolunda çalışmalarımızı aralıksız sürdürmek, kazanan Türkiye olacak kazanan Giresun olacak diyor tüm dava arkadaşlarıma el kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum”dedi.(A. TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık