DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.4 TL

MERKEZ CAMİİNDE RAMAZAN BAYRAMI KUTLANDI

4 yıl önce
529 kez görüntülendi

MERKEZ CAMİİNDE RAMAZAN BAYRAMI KUTLANDI
Reklam

Espiye Müftülüğünce Ramazan bayramı münasebeti ile Merkez Camiin de bayramlaşma töreni düzenlendi.

Espiye ilçe Müftüsü Yavuz KOÇAK bayramlaşma törenine gelenlerle sohbet ederek tek tek bayramlaştı.Bayramlaşmanın ardından Ramazan bayramına ilişkin mesajlar veren KOÇAK, kardeşliğin, dostluğun, barışın, birlik ve beraberliğin en üst düzeye ulaştığı bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, bayrama huzur ve sükunet içerisinde ulaşmanın sevincini, coşkusunu ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Ülkenin hassas bir dönemden geçtiğini kaydeden KOÇAK, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Bayramların dayanışma ruhunu pekiştirdiğini belirten KOÇAK, “Bulunduğumuz coğrafyada yaşayan toplumların ve ülkelerin hassas bir dönemden geçiyor. Son yıllarda, ülkemizin birlik ve beraberliğe daha fazla ihtiyaç duyduğu bu kritik dönemde, böyle özel ve güzel günler, milli birlik ve beraberliğimizi, dayanışma ruhumuzu pekiştirecek, dirliğimize, birliğimize, vatanımıza, milletimize ve bayrağımıza daha sıkı sarılmamıza vesile olacaktır. Bu nedenle böyle mübarek ve toplumsal kaynaşmanın sağlandığı özel günleri küskünlükleri ve kırgınlıkları bir kenara bırakacak, sevgi ve hoşgörü anlayışına sığınacak bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz” dedi.
Espiye Müftülüğü ve Espiye Belediyesi öncülüğünde düzenlenen bayramlaşma törenine Kaymakam Yusuf AKIN,Belediye Başkanı Mustafa KARADERE Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Hasan Tolga CEBECİ,Emniyet Müdürü Ali Osman HAL.Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Hikmet DOMAÇ Ak Parti ilçe Başkanı Ali KÜÇÜKAYDIN Cumhuriyet Savcısı Selim KARAKAŞ ile vatandaşlar katıldı.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık