DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.7 TL

KURAN, EZAN VE HAFIZLIK YARIŞMASI YAPILDI

4 yıl önce
416 kez görüntülendi

KURAN, EZAN VE HAFIZLIK YARIŞMASI YAPILDI
Reklam

2017 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri çerçevesinde Erkekler Din Görevlileri arasında Kur’an-ı Kerim’i, Ezanı Güzel Okuma ve Hafızlık Yarışması Düzenlendi.

Giresun’da yapılan yarışmalara Espiye ilçe müftülüğünü temsilen 3 din görevlisi katıldı. Kuranı Kerim Okuma yarışmasına Güzelyurt Köyü Cami İmam Hatibi Emre Kökcü, Ezan Okuma yarışmasına Soğukpınar Beldesi Dikmen Mah.Cami İmam Hatibi Hüseyin Kömürcü, Hafızlı yarışmasına ise Seydiköy Köyü Cami İmam Hatibi Muhammet Ali Işık katıldılar.

Yarışmalar sonunda Hafızlık yarışmasında Espiye ilçe Müftülüğünden katılan Seydiköy Köyü Cami İmam Hatibi Muhammet Ali IŞIK üçüncü oldu.

Hafızlık yarışmasında 3.olan Seydiköy Köyü Cami İmam Hatibi Muhammet Ali IŞIK’a ödülü Espiye ilçe Müftümüz Yavuz Koçak tarafında takdim edildi.

Espiye ilçe Müftümüz Yavuz Koçak, personelimiz açısından yarışmanın iyi ve faydalı bir yarışma olduğunu belirterek, önümüzdeki yıllarda yapılacak olan yarışmalarda diğer dallarda da dereceye girmek için gayret edeceklerini belirtti. (FİKRET BIYIK )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık