DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

KÜÇÜKAYDIN “iLÇEMiZE HAYIRLI OLSUN”

1 yıl önce
272 kez görüntülendi

KÜÇÜKAYDIN “iLÇEMiZE HAYIRLI OLSUN”
Reklam

Ak Parti Espiye İlçe Başkanı Ali Küçükaydın, grup yolunun yapımına başlandığını söyledi.
Küçükaydın “22 Ağustos 2020 tarihindeki, sel afatından en çok etkilenen ilçelerin başında Espiye’miz gelmektedir. Her ne kadar ilçe merkezimiz az zarar görse de, özellikle Espiye-Ericek yolumuz yerle yeksan olmuştur. Harap olan yolumuzun, Espiye -Soğukpınar sapağı arası 18 km’lik kısımda, çalışmalar 20 gün önce, ihaleyi alan iki şirket tarafından başlanmış olup, çalışmalar devam etmektedir.
Soğukpınar-Ericek arası 23 km’lik kısmın ise, ihalesi bitmiş olup,ihale sözleşmesini imzalayan, iki firma tarafında önümüzdeki günlerde hemen başlanacaktır” dedi.
Ali Küçükaydın gazetemize yaptığı açıklamada, “İlçe halkımızın büyük bir çoğunluğunun yaşadığı köylerimizin ulaşımını sağlayan, 41 km’ lik bu yol, ilçemizin can damarıdır. Sel afadının üzerinden 9 ay gibi bir süre geçmeden yolda çalışmaların başlanması, İlçemize hayırlı olsun.
Bu yolların yapımı için, “Acil Yardım Ödeneğini” imzalayıp gerekli ödeneği sağlayan, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a,İlçemize, defalarca gelip, bizimle yatıp, bizimle kalkan, İç İşleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya , Ericek -Avluca’ya bir kaç defa gelerek, yıkılan yolları yerinde inceleyen Ulaştırma ve Alt yapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na, Ericek ve Avluca Köylerimizden aşağı inmeyen, Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli’ye, İlçemize gelip, sel hasarlarımızı yerinde inceleyen,Şehircilik Bakanımız sayın Murat Kurum’a, felakette her daim bizimle olup, taleplerimizi ilgili yerlere ve Cumhurbaşkanımıza ileten Millet Vekillerimiz, Sayın Cemal Öztürk’e, Kadir Aydın’a ,Sabri Öztürk’e, derdimize deva olup, felakette olsun, her sıkıntımızda olsun, her konuda yanımızda olanak AK Parti il Başkanımız Sayın Kenan Tatlı’ya, her konuda bizlerden yardımını esirgemeyen, Espiye Kaymakamımız Sayın Taner Tengir’e, felakatte, bakanlarımızın yanından, ayrılmayıp, onlara eşlik edip, yardım eden, Belediye Başkanımız Mustafa Karadere’ye, bu konularda emeği geçen tüm mülkü amir ve müdürlere ,bölge halkımıza ilçem ve teşkilatım adına, minnet ve şükranlarımı sunarım” şeklinde konuştu.(HATUN GÖKÇE)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık