DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

KiTAP OKUMA YARIŞMASINDA ELMALI iL 1.Si

6 ay önce
277 kez görüntülendi

KiTAP OKUMA YARIŞMASINDA ELMALI iL 1.Si
Reklam

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, Atatürk Anadolu Lisesi organizasyonunda, il genelindeki lise öğrencileri arasında 9. Kitap Okuma Yarışması düzenlendi.Liseler Arası 9. Kitap Okuma Yarışmasında ÇPAL öğrencisi ELMALI güçlü rakiplerini geride bırakarak il birincisi oldu.
Yarışmada, Espiye 75. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi 11-B sınıfı öğrencisi Sevil ELMALI güçlü rakiplerini geride bırakarak il birinciliğini elde etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, yarışmada dereceye giren öğrencileri makamında kabul ederek ödüllerini verdi.
Okul Müdürü Samiye Yıldırım, “Sosyal ve Kültürel faaliyetlerde ilçemizin adını duyuran “ Dillerde İstiklal Marşı Yüreklerde Akif” yarışmasına katılarak ödül alan ilçemiz 75. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Ali KILIÇ’ı yarışmaya hazırlayan Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Nuray TÜRK’ü ve Liseler Arası 9. Kitap Okuma Yarışmasında il birincisi olan Sevil ELMALI’yı yarışmaya hazırlayan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Memiş TORUN’u kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık