DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

KİTAP FUARI, ZİYARETÇİLERE KAPILARINI AÇTI

2 ay önce
277 kez görüntülendi

KİTAP FUARI, ZİYARETÇİLERE KAPILARINI AÇTI
Reklam

1. Espiye Kitap Fuarı, kapılarını meraklılarına açtı. 30 Temmuz Cumartesi günü Gençlik Merkezi’nde açılan ve 3 Ağostos’ta sona erecek olan fuarda, yazar ve şairler için imza günleri düzenlendi.
Espiye Belediyesi,Gençlik Merkezi ve Yazar Zekeriya Beşirli’in katkıları ile düzenlenen 1. Kitap Fuarı,Gençlik Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açtı.
Kitap fuarına gelen kitap severler , düzenlenen imza gününde yazar ve şairlerle buluşma imkânı buldu. Kitap fuarı 3 Ağustos’ta sona ereceği bildirildi.
Yazar Zekeriya Beşirli Gazetemize yaptığı açıklamada, ,Espiye’de bir ilke imza attık. Espiye ‘de 30 yazarın katılımı ile gerçekleştirilen 1. Kitap Fuarı’nın kapılarını okurlarına açtığını söyledi.
Fuarda,Şiir, anı, deneme, roman, tarih, kültür dalında yazılmış kitapların yer aldığını belirten Beşirli, fuarın yazarından imzalı kitap almak isteyenler için işte fırsat olduğunu ifade etti.
“Kitap ruhun ilacıdır” diyen “Beşirli,”Kitap okumak insanın ufkunu genişletir.” “Kitaplar uygarlığa yol gösteren ışıklardır.” “Kitap okuyan insanlar kötülük düşünemezler.””Çok kitap okuyan kişi, güzel konuşmasını ve yazmasını bilen kişidir.” şeklinde konuştu.
Beşirli, fuarda,Bu kitapların, bu eserlerin meydana gelmesinde çok büyük emek sarf eden çok değerli yazarların mevcut olduğunu ,tüm halkımızı hem bu kitap fuarını ziyaret etmeye, burada hoş vakit geçirmeye, kendisine uygun kitapları alıp, okumaya hem de aynı zamanda yazarlarımızla buluşmaya davet ediyoruz” dedi.
Yazar Zekeriya Beşirli, birincisini düzenlediğimiz Espiye Kitap Fuarı’nın açılmasında bizlere destek olan Espiye Belediye başkanı Mustafa Karadere’ye ,ilçe Gençlik Spor Müdürü Hasan Tolga Cebeci’ye,kitap fuarına uzaktan yakından katılan şair,yazarlara ve fuarı ziyarete gelen kitap okurlarına ayrı ayrı teşekkür etti. (FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık