DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.5 TL

KIRHASANOĞLU SPORCULARI ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ

4 yıl önce
509 kez görüntülendi

KIRHASANOĞLU SPORCULARI ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ
Reklam

Kırhasanoğlu,Makamda Türkiye Şampiyonu Mehmet Akif Çıtlak,ile Türkiye ikincisi Gürkan Kağan Kılıç’ı altınla ödüllendirdi.
Gaziantep’te 29 Mart 1 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonasında bir tane Türkiye birincisi ve Türkiye ikincisi çıkaran Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü Sporcuları konvoylarla ilçede şehir turu gerçekleştirdiler.
Belediye Bahçesinde Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,AK Parti İlçe Başkanı Bayram Durdu, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Habil Kır, Belediye Meclis Üyeleri Ağabey Turan, Abdullah Çakıroğlu, İlyas Kandemir ile belediyemiz personelleri tarafından çiçeklerle karşılanan sporcularımızı daha sonra Başkan Kırhasanoğlu makamında ağırladı.
Kırhasanoğlu,Makamda Türkiye Şampiyonu Mehmet Akif Çıtlak,ile Türkiye ikincisi Gürkan Kağan Kılıç’ı altınla ödüllendirdi.
Sporcularla bir kez daha gurur duyduklarını ifade eden Kırhasanoğlu,Yağlıdere Kaymakamlığımız ve Yağlıdere Belediyesi olarak her zaman üzerimize düşeni yerine getirdik.’’dedi.
Bundan sonrada ilçeye yapılacak her türlü çalışmalarda sporcularımızın yanında olmayı sürdüreceklerini ifade eden Kırhasanoğlu şöyle devam etti:
‘’Bu gibi başarıların ilçemizde olması tanıtım açısından gurur verici bir durumdur. Bununla alakalı bizleri onurlandırdıkları için başta ailelerimize,sporcularımıza,antrenörümüze emeği gecen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah ileride daha iyisi olacak. Bu sporcularımız Balkan şampiyonasında da şampiyon olacaklarına inanıyorum. Çocuklarımız artık il dışına çıkıp ülkeyi temsil etme başarısı gösterecekler. Bu şekilde devam edeceğiz. Hep beraber bu işin peşinden koşmaya devam edeceğiz.’’dedi.
Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İlhan Bahçekapılı ise, kısa bir süre önce kurulan kulübün üçüncü yılında Türkiye şampiyonu çıkardığı için onurlu ve gururlu olduğunu belirtti.
Hedeflerinin Nisan ayında Sırbistan’da düzenlenecek Balkan Şampiyonasında derece yapmak olduğunu söyleyen Bahçekapılı, Şampiyonada destelerinden dolayı Yağlıdere Kaymakamı Hasan Uğuz’a,Manisa Turgutlu Kaymakamı Hemşehrimiz Uğur Turan’a, Belediye Başkanımız Abdurrahman Kırhasanoğluna,İstanbul Yağlıdereliler Derneğine, İş adamı Akın Bebek ile ilçe esnaflarına yurt dışındaki iş adamlarımıza emeği gecen herkese çok teşekkür ediyorum.’’diye konuştu.
Ziyarette, Karate Milli Takım Antrenörlerinden Dursun Aksu ile Mehmet Yıldızlar ile sporcu aileleri hazır bulundu.(Fatih ÖZDEMİR)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık