DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

KILIÇ,AK PARTİ’DEN İGM ÜYESİ ADAY ADAYI

4 yıl önce
670 kez görüntülendi

KILIÇ,AK PARTİ’DEN İGM ÜYESİ ADAY ADAYI
Reklam

Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri ile ilgili partilerde aday adaylığı başvuruları sürüyor. Espiye Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Hasan KILIÇ, AK Parti’den İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.

AK Parti Espiye ilçe teşkilatına başvurusunu yapan KILIÇ, “Allah Gönlümüze kalbimize göre versin. Tabii AK Parti iktidarında Türkiye’de ne hizmetler yapıldığını halkımız çok daha iyi biliyor. İstikrarın sürmesi, için, Espiye’nin gelişmesi için Ak Partinin iktidarına ihtiyacımız var. Benim hedefim hiç bir zaman mevki makam değil amacım sadece millete hizmet, dolayısıyla günümün çoğunluğu hemşehrilerim’le iç içe geçiyor. “Halka hizmet hakka hizmet” diyerek halkıma hizmet için buradayım. Durmak yok, yola hep birlikte devam diyorum. Destek sizden hizmet bizden” şeklinde konuştu.
30 yıldır Tarım Kredi Kooperatif bünyesinde çalışan ve 8 yıldır da Espiye Tarım Kredi Kooperatif Müdürü olarak başarılı bir şekilde görev yapan ilçe halkı tarafından sevilen Hasan KILIÇ, “31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Partiden İl Genel Meclisi Üyeliği İçin Ak Parti Espiye İlçe Başkanlığına Aday Adaylığı müracaatımı yaptım. İlçemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık