DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

4 yıl önce
664 kez görüntülendi

KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI
Reklam

Espiye’de sosyal ve sportif aktiviteleri canlandırmak, halk ve kamu görevlileri arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla,Espiye Kaymakamlığı, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen “2018 Kaymakamlık Futbol Turnuvası” başladı.

Hakemliğini Aykut Yondemir’in yaptığı,15 takımın katıldığı ,3 grup
halinde Esentepe halı sahada düzenlenen turnuvanın başlama vuruşunu ilçe Kaymakamı Yusuf AKIN,Cumhuriyet Savcısı Selim Karakaş, ilçe Müftüsü Yavuz Koçak ve Gençlik Hizmetleri Spor ilçe Müdürü H.Tolga Cebeci ile birlikte yaptılar.
Başlama vuruşu öncesi bir konuşma yapan Kaymakam AKIN, Sporun dostluk, kardeşlik, dayanışma ve kaynaşmaya vesile olduğunu belirterek,turnuvaya katılan takımlara başarılar diledi.
Espiye Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü H.Tolga Cebeci, Turnuvasonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalya verileceğini söyledi.
Zevkli ,çekişmeli ve heyecanlı başlayan futbol turnuvasında alınan toplu sonuçlar:
Fırat Önal İnş:4- Yeşilköy:3,Eğitimspor:3-Karadere Tarımspor:4,Çepnispor:1 Opet Dolum:8,Durakspor:3-Taflancıkspor:7, Adliyespor:9- Belediyespor:3, Müftülükspor:0- İsimsizlerspor:8,Yeşilköy:3- Eğitimspor:3,Karadere Tarım :8-Beyazlar İnşaat:4, Taflancıkspor: 9- Atatürk Ortaokulu :3,Opetspor:2- Bdurakspor:2, Müftülük :0- Efe Dijital :4, Eğitimspor: 7- Fırat Önal İnşaat : 3, Adliyespor :2- İsimsizler:4 (FİKRET BIYIK )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık