DOLAR: 18.0 TL
EURO: 18.3 TL

KAYMAKAMLAR GöREVLERiNE BAŞLADI

11 ay önce
293 kez görüntülendi

KAYMAKAMLAR GöREVLERiNE BAŞLADI
Reklam

KAYMAKAM KüBRA KAPLAN
Yağlıdere ilçesine atanan Kaymakam Kübra Kaplan görevine başladı.
Kaplan, gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, amacının görev süresi içerisinde ilçede hayırlı işlerde bulunmak olduğunu söyledi.
Yağlıdere ilçesinin tamamını dolaşarak vatandaşların istek ve taleplerini dinleyeceğini ifade eden Kaplan, “Vatandaşımızın huzuru ve onlara hizmet etmek için buradayız. İnşallah hep beraber güzel hizmetler yapacağız. Yağlıdere halkının da desteği ile uyum içerisinde ve gayretle çalışarak ilçemizin gelişimine hep birlikte katkı sunacağız.” dedi. Yöremiz Gazetesi olarak,Yağlıdere Kaymakamı Kübra Kaplan’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.
KAYMAKAM SERKAN BöYüK
Güce ilçesi Kaymakamlığına atanan Serkan Böyük, görevine başladı.
Kaymakam Böyük, Yöremiz Gazetesi muhabirine, Güce ilçesinde görev yapacak olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.
Önceliğin vatandaşa ve millete hizmet etmek olduğunu belirten Böyük, şöyle konuştu:
“Bu güzel ilçede bulunma ve halkımıza hizmet etme imkanı bulduğum için kıvanç duymaktayım. Görev sürem boyunca vatandaşlarımızın mutlu huzurlu yaşamaları ve sorunlarını çözme konusunda elimden gelen tüm gayreti göstereceğim.”Böyük, kapısının her zaman Güce halkına açık olduğunu da sözlerine ekledi.
Yöremiz Gazetesi olarak,Güce Kaymakamı Serkan Böyük’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.
KAYMAKAM MUSTAFA ÇELiK
Alucra Kaymakamı Hasan Hüseyin Uzan’ın Bitlis- Mutki ilçe kaymakamlığına atanmasıyla boşalan yerine, Çorum İli Bayat İlçesi Kaymakamı Mustafa Çelik atandı. Ataması yapılan Kaymakam Mustafa çelik Alucra’daki yeni görevine başladı.
Önceliğin vatandaşa ve millete hizmet etmek olduğunu belirten Alucra Kaymakamı Mustafa ÇELİK, “Bu güzel ilçede bulunma ve halkımıza hizmet etme imkanı bulduğum için kıvanç duymaktayım. Görev sürem boyunca vatandaşlarımızın mutlu huzurlu yaşamaları ve sorunlarını çözme konusunda elimden gelen tüm gayreti göstereceğim” dedi.
Alucra Kaymakamı Mustafa ÇELİK, 1988 Yılında Rize’de doğdu. İlk ve orta öğretimini Rize’de tamamladı. 2012 yılında Sakarya Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi Bölümü’nden, 2016 Yılında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü’nden mezun oldu.
2016 yılında İçişleri Bakanlığı’nca açılan 105. Dönem Kaymakam Adaylığı Sınavı’nı kazanarak Mülki İdare Amirliği mesleğine Artvin Kaymakam Adayı olarak göreve başladı.
Kaymakam adaylığı süresince Artvin İl Stajını Rize İli Pazar İlçesinde ve Kocaeli İli Kandıra İlçesinde refiklik stajını tamamladı.
Antalya İli İbradı İlçesinde 8 ay Kaymakam Vekili olarak görev yaptıktan sonra Amman Ürdün Üniversitesi’nde 8 ay süreyle Arapça dil eğitiminin yanı sıra Amman Büyükelçiliğinde stajını yaparak incelemelerde bulundu. 2019 – 2021 tarihleri arasında Çorum İli Bayat İlçesi Kaymakamı olarak görev yaptı.
Cumhurbaşkanı tarafından yapılan atamalar hakkında 2021/412 karar ile 2021 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle 06.09.2021 tarihinde Alucra İlçesindeki görevine başladı.
Yöremiz Gazetesi olarak, Alucra Kaymakamı Mustafa ÇELİK’e, yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık