DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

KAYMAKAMDAN MÜFTÜYE ZİYARET

1 yıl önce
1.609 kez görüntülendi

KAYMAKAMDAN MÜFTÜYE ZİYARET
Reklam

Espiye ilçe Kaymakamı Taner Tengir, ilçe Müftüsü Yavuz Koçak’ı makamında ziyaret etti. İlçe Kaymakamı Taner Tengir, ilçe MüftüsüYavuz Koçak’la bir araya geldi.
Espiye İlçe Müftülüğü önünde, İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, ilçe Vaizi Ahmet Yılmaz ve müftülük personeli tarafından karşılanan Kaymakam Taner Tengir, müftülük birimlerini gezerek, personel ile tanıştı.
Ziyarette, İlçe Müftüsü Yavuz Koçak tarafından kaymakam Taner Tengir’e ilçe müftülüğünün hizmetleri, Kur’an kursları, anaokulu vb. konular hakkında bilgiler aktarıldı.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan İlçe Kaymakamı Taner Tengir ise “İlçe Müftülüğümüz ilçemiz genelindeki cami ve Kur’an kurslarının vatandaşlarımızın hizmetine sunulması ve bu mekanlarda halkımıza doğru dini bilgi aktarılması için görev yapmaktadır. Bunların yanı sıra ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın dini konularda en doğru şekilde bilgilendirilmesi de büyük önem arz etmektedir. Din görevlileri olarak mahalle ve köylerde yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı Espiye ilçe Müftülüğü çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, Kaymakam Taner Tengir’in ilçeye atanmasından dolayı kendisini daha önceden ziyaret ettiklerini belirterek, Bizlere iadeyi ziyaret gerçekleştiren Kaymakamımız Taner Tengir’e teşekkür ederim” dedi.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık