DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

KAYMAKAM VE MüFTü,ŞEHiT AiLESiNi AĞIRLADI

1 hafta önce
54 kez görüntülendi

KAYMAKAM VE MüFTü,ŞEHiT AiLESiNi AĞIRLADI
Reklam

Espiye Kaymakamı Taner Tengir ve ilçe Müftüsü Osman Gülbe,şehit ailesini makamında ağırladı.Espiye ilçe Kaymakamı Taner Tengir ve ilçe Müftüsü Osman Gülbe,2016 yılında Diyarbakır’ın Hani ilçesinde teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Sezgin Burak Cantürk’ün babası Ali Cantürk ile Annesi Döndü Cantürk’ü makamında ağırladı.
Kaymakamlık Makamında gerçekleşen ziyarette misafirleriyle bir süre sohbet eden Kaymakam Tengir, “Bu ülkede huzur ve güven içinde yaşıyorsak, bunu vatan için bedenini siper eden şehitlerimize, gazilerimize borçluyuz.” dedi.
Tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet,ailesine sabırlar dileyen Espiye ilçe Müftüsü Osman Gülbe ise,”Vatanımız için, şanlı al bayrağımızın göklerde dalgalanması için canlarını feda eden şehitlerimizin emanetleri, yani sizler başımızın tacısınız. Sizler için ne yapsak az.İslam dininde şehitlik, peygamberlikten sonra gelen en yüce mertebedir. Herkese nasip olmaz. Onlar ahirette şefaatçimiz olacak” dedi.
Şehidimizin babası babası Ali Cantürk ise nazik kabulünden dolayı Kaymakam Taner Tengir’e ve Müftü Osman Gülbe’ye teşekkür etti.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık