DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

KARAMAN,16 ÖĞRENCİYE TABLET HEDİYE ETTİ

1 yıl önce
3.259 kez görüntülendi

KARAMAN,16 ÖĞRENCİYE TABLET HEDİYE ETTİ
Reklam

Espiyeli hayırsever iş adamı Mustafa Karaman 16 öğrenciye tablet hediye etti.
MEM’DEN HAYIRSEVER İŞ ADAMINA PLAKET
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı, 16 öğrenciye tablet hediye eden ve Atatürk ortaokuluna da daha önce sıra alan, gerek okulların ihtiyacı gerekse Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ihtiyaçlarına destek sunan Espiyeli işadamı Mustafa Karaman’a katkılarından dolayı plaket takdim etti.
Eğitime katkı sunan işadamı Mustafa Karaman’ın diğer hayırseverlere örnek olmasını dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı, “Eğitim alanında kurumların katkıları olduğu gibi fertlerin şahsi girişimleri de çok önemlidir. Sonuçta okullar hepimizin ortak kurumlarıdır. Hayırsever işadamının böyle bir duyarlılık örneği ile karşılaşıyoruz. 16 öğrenciye tablet hediye eden ve Atatürk ortaokuluna da daha önce sıra alan, hayırsever iş adamı Mustafa Karaman’a teşekkür ediyoruz” dedi.
Hayırsever iş adamı Mustafa Karaman ise, “Biz de çocuklarımızın en yüksek standartlarda yetişmesi için ne gerekiyorsa yaptırmanın sevinci içindeyiz. Çocukların sevincini ve güler yüzünü gördüm, mutluyum,böyle hizmetler yaptığım için Allah’a şükürler olsun, gücümün yettiği kadar eğitim ve sağlık konularında yardım etmeye devam edeceğim” şeklinde konuştu. (FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık