DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

KARAKAYALI ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

2 yıl önce
1.436 kez görüntülendi

KARAKAYALI ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ
Reklam

Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı , Şube Müdürleri Adnan Yazıcı ve Rabia Akmen, Şehit Cengiz Sarıbaş MTAL ile Hasan Ali Yücel İlk/Ortaokulu’nu ziyaret etti.
Ziyarette, DYK kursları, EBA canlı dersleri ve Eba destek merkezinde incelemelerde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı ve Şube Müdürleri Adnan Yazıcı, Rabia Akmen, öğrencilerle sohbet ederek, öğretmen ve öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar dilediler.
Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini belirten Okul Müdürü Alptekin Güler, maddi ve manevi desteklerinden ötürü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı ‘ya , Şube Müdürleri Adnan Yazıcı ‘ ya ve Rabia Akmen’e teşekkür etti.
Espiye ilçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı yüzyüze yapılan destekleme ve Yetiştirme kurslarına katılımın gayet iyi olmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Karakayalı, Öğrencilere hedeflerini
sordu. Başarıya ulaşmanın tesadüfle olmadığını, disiplinli çalışarak hedefe kilitlenme ile elde edileceğini söyledi.
Okullara sık sık ziyaret gerçekleştirerek öğrencilerin çalışmalarını takip edeceğini belirten Karakayalı, Öğrencilerden salgın hastalıklardan korunmak için tedbirlere riayet edilmesini istedi.
Öte yandan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı, selden etkilenen Avluca ve Ericek okullarını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
Karakayalı, okulda yapılması gereken çalışmaları not aldı.(Fikret BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık