DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

KARADERE’DEN PARTİSİNE DESTEK

4 yıl önce
573 kez görüntülendi

KARADERE’DEN PARTİSİNE DESTEK
Reklam

AK Partili Espiye Belediye Başkanı Mustafa KARADERE, partisinin Milletvekili  adayı Cemal ÖZTÜRK ile ilçede seçim çalışmalarını sürdürdü.

ÖZTÜRK, Merkez Mahallesi, G.M. K Caddesi ve Kemal ŞAHAN Caddesi esnaflarını gezdi. İl Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Başkanı Ali KÜÇÜKAYDIN yönetimi, Gençlik ve Kadın kolları üyeleri ile esnafları tek tek gezen Cemal Öztürk’e Espiye Belediye Başkanı Mustafa KARADERE eşlik etti.
Seçim ziyaretleri ile ilgili konuşan Belediye Başkanı Mustafa KARADERE, “Halkımızın yüksek desteği bizlere güç verecek” açıklamasında bulundu.

Espiye  Belediye Başkanı Mustafa KARADERE “Bugüne kadar Espiye ilçemizde AK Parti hükümeti olarak birçok hizmete imza attık. Önümüzdeki seçimlerde önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, daha sonra birbirinden kıymetli milletvekillerimiz için oy istiyoruz. Bu artık milli bir dava haline geldi. Bu davada mutlaka Espiye ve Giresun kazançlı çıkacak. Yeni sistemde hem liderimiz ve adayımız Recep TAYYİP ERDOĞAN seçilmesi, hem de AK Parti’nin Meclis’te güçlü bir şekilde temsil edilmesi, yeni dönem hedeflerimiz için çok önemli. Bunun ne kadar hayati olduğunun bilincindeyiz. Mahalle ve esnaf ziyaretleri yapıyoruz. İyi bir seçim hazırlığı geçiriyoruz. Aldığımız tepkiler çok güzel. Herkes istikrar ve huzurun devam etmesi için ‘oyumuz AK Parti’ye’ diyor. Halkımızın yüksek desteği bizlere güç verecek. Diğer siyasal partilere oy verenlerden de Espiye için, Giresun için ve Türkiye’nin geleceği için oylarını istiyoruz” diye konuştu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık