DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

KARADERE,“BU ŞEHiR iÇiN DAHA YAPACAK ÇOK iŞiMiZ VAR”

3 yıl önce
373 kez görüntülendi

KARADERE,“BU ŞEHiR iÇiN  DAHA YAPACAK ÇOK iŞiMiZ VAR”
Reklam

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’nin Giresun ilçe ve belde belediye başkan adayları belli oldu.

AK Parti Belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından tekrar aday gösterilen Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere:”Bu ak yolda Rabbim inşallah şahsıma verilen bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirmeyi nasip eder.Hizmetlerimizi sürdürmek için yola kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.
Karadere, yaptığı açıklamada, Espiye’ye bir kez daha hizmetkarlık görevini yapma vazifesini şahsına layık gören Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ettiğini belirtti.

Mustafa Karadere, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:”Cumhurbaşkanımız, liderimiz ve en büyük yol göstericimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizde ilk kez uyguladığı hizmet belediyeciliği ve gönül belediyeciliği kavramlarına layık bir çalışma anlayışı ile bu ak yolda Rabbim inşallah şahsıma verilen bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirmeyi nasip eder.
İnşallah hemşerilerimin desteği ile yapmaya da devam edeceğiz. Hedeflerimiz de hayallerimiz de çok büyük. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsıma layık gördüğü bu kutsal görev ile bir kez daha milletimizin rızasını almak, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmek için yola devam” ifadelerini kullandı.Aday tanıtım toplantısında Espiye Belediye Başkan Adayı Mustafa Karadere,Soğukpınar Belde Belediye Başkan Adayı Özcan Özdemir,Yağlıdere Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Kırhasanoğlu ve Üçtepe Belde Belediye Başkan Adayı Harun Öztürk ile devam denildi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık